به گفته پزشک معالج استاد محمدرضا شجریان؛

استاد شجریان همچنان در بیمارستان جم بستری است

0

موسیقی فارس: از روز سه شنبه تاکنون اخبار متناقضی از وضعیت سلامت استاد محمدرضا شجریان در رسانه های مختلف منتشر شده است که غالبا بر پایه حدس و گمان بوده است. متاسفانه این امر به پا گرفتن شایعات در این زمینه دامن زد اما آخرین خبر قطعی و تایید شده از جانب دکتر حسن عباسی (پزشک هماهنگ کننده تیم درمانی استاد شجریان) این است که وی کماکان در بیمارستان جم بستری است.

طبق گفته خبرگزاری ایسنا، دکتر عباسی بستری محمدرضا شجریان را تا عصر دیروز تایید کرده است. دکتر عباسی تاکید کرده است که وضعیت جسمانی ایشان از شرایط پایدار و نسبتا مساعدی برخوردار است و سایر اخبار منتشره در این مورد (تا صبح روز گذشته؛ ۹بهمن) صحت ندارند.

عباسی در ادامه به ایسنا این چنین گفته است: من در حال حرکت به سمت بیمارستان هستم. استاد در وضعیت جسمانی خوب و بهتری قرار دارند. قرار است با پزشکان دیگر نیز درباره بررسی وضعیت استاد و ترخیص ایشان از بیمارستان صحبت کنیم.

لازم به ذکر است گروه خبری پایگاه موسیقی فارس تا به این لحظه به هیچ خبر دقیق و موثقی از ترخیص استاد شجریان دست نیافته است. سایر رسانه های رسمی و معتبر کشور نیز چنین خبری را تایید نمی‌کنند. از همین رو است که از هواداران استاد آواز ایران خواهشمندیم بدون اعتبارسنجی اخبار پیرامون وضعیت سلامتی وی، اقدام به انتشار آن نکنند.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید