هیچ در هیچ منتشر شد

0

موسیقی فارس-آلبوم «هیچ در هیچ» با آهنگسازی هوشنگ کامکار و اشعار سپید بیژن جلالی و حضرت مولانا منتشر شد.
آلبوم «هیچ در هیچ» با اشعار بیژن جلالی منتشر شد آلبوم «هیچ در هیچ» با آهنگسازی هوشنگ کامکار و اشعار سپید بیژن جلالی و حضرت مولانا منتشر شد.
به گزارش موسیقی فارس، آلبوم «هیچ در هیچ» با آهنگسازی هوشنگ کامکار و خوانندگی ارسلان کامکار و صبا کامکار توسط نشر راوی به بازار آمد. این اثر در ژانر موسیقی ملی معاصر و فضای موسیقی کلاسیک مدرن با بهره‌گیری از اشعار سپید بیژن جلالی و حضرت مولانا با دکلمه صبا کامکار منتشر شده و شامل قطعات «هیچ در هیچ»، «با هر غم»، «تو از در آمدی»، «نقشی بر دل»، «اگر جهان به سر آید» و «مرثیه‌ای برای شاعر» است. «هیچ در هیچ» که توسط سیاوش کامکار ضبط و مسترینگ شده و طراحی گرافیکش را سهیل حسینی انجام داده است، با مدت زمان 40 دقیقه از امروز (سه‌شنبه، پنجم خرداد) توسط نشر و پخش جوان در فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی هنری عرضه شد.
به گزارش موسیقی فارس، آلبوم «هیچ در هیچ» با آهنگسازی هوشنگ کامکار و خوانندگی ارسلان کامکار و صبا کامکار توسط نشر راوی به بازار آمد.
این اثر در ژانر موسیقی ملی معاصر و فضای موسیقی کلاسیک مدرن با بهره‌گیری از اشعار سپید بیژن جلالی و حضرت مولانا با دکلمه صبا کامکار منتشر شده و شامل قطعات «هیچ در هیچ»، «با هر غم»، «تو از در آمدی»، «نقشی بر دل»، «اگر جهان به سر آید» و «مرثیه‌ای برای شاعر» است.
«هیچ در هیچ» که توسط سیاوش کامکار ضبط و مسترینگ شده و طراحی گرافیکش را سهیل حسینی انجام داده است، با مدت زمان 40 دقیقه از امروز (سه‌شنبه، پنجم خرداد) توسط نشر و پخش جوان در فروشگاه‌های معتبر محصولات فرهنگی هنری عرضه شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید