شبِ به یاد ماندنی چارتاری ها در برج میلاد

0

موزیک فارس_سهند اینانلو: شب گذشته سالن همایش های برج میلاد میزبان گروه چارتار و هواداران پرشور آنها بود که دو سانس پیاپی به اجرای کنسرت پرداختند. همانطور که انتظار می رفت استقبال از این برنامه بسیار گسترده و چشمگیر بود، به نحوی که در هر دو سانس تقریبا صندلی خالی دیده نمی شد.
گروه چارتار در این کنسرت اکثر قطعات معروف و محبوبش را اجرا کرد که تقریبا همه آهنگ ها را به انتخاب حاضرین در سالن نواختند، که نشان دهنده آمادگی کامل گروه برای یک اجرای بی نقص بود.
چارتار گروه شلوغ و پرترافیکی نیست، اما همان ترکیب به حدی باکیفیت و در سطح بالا کار میکند که جای خالی هیچ ساز یا نوازنده ای علاوه بر حاضرین در گروه احساس نمی شود، و این ویژگی مثبتی است برای گروهی که نوعی از موسیقی فیوژن را ارائه می کند.
آرمان گرشاسبی که با ظاهری منحصر بفرد و تا حدی شلخته( مثل همیشه) بر روی صحنه رفته بود کاملا بر جو سالن تسلط داشت و به خوبی از پس صحنه گردانی کنسرت برآمد، به موقع جدی بود و زبان گزنده ای داشت، به موقع هم حاضرین در سالن را به خنده وا میداشت.
البته در سانس دوم اتفاقی غیرمنتظره رخ داد و متاسفانه یکی از تماشاچیان از حال رفت و برای دقایقی کنسرت تحت الشعاع این حادثه قرار گرفت، اما خوشبختانه با پیگیری که صورت گرفت مشخص شد که حال عمومی این خانم کاملا به شرایط مناسب خود بازگشته و خطری او را تهدید نمی کند. و اما به دلیل حفظ حریم شخصی ، موزیک فارس از این اتفاق عکسی تهیه نکرد تا به حقوق اجتماعی این شهروند تجاوز نشود.
گرشاسبی در اواخر برنامه از پدر و مادرش نیز بخاطر حضور در سالن تشکر کرد و همچنین از همایون ارشادی، صبا کامکار، بهاره کیان افشار و پهلوان محمودی نام برد که برای دیدن کنسرت چارتار به برج میلاد آمده بودند. حاضرین در سالن نیز با تشویق های ممتد از آنها تشکر کردند. و طُرفه آنکه گرشاسبی به نیابت از گروه هدیه ای به رسم یادبود تقدیم پهلوان محمودی کرد و به پاس حمایت های وی از ایتام قدردانی نمود.
چارتاری ها می توانند ۱۶ام مرداد ۹۸ را نیز به لیست اجراهای موفقشان اضافه کنند چرا که از دید ناظرین ایراد و اشکالی در کنسرت شب گذشته به چشم نمی خورد، از همه مهمتر درک مخاطبان از کنسرت است، که همگی با رضایت سالن را ترک کردند.

در پایان باید اضافه کرد این کنسرت برای ۲۰مرداد نیز تمدید شده است، علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند. ضمنا مسئول برگزاری برنامه نیز مجموعه ققنوس و به مدیریت توتونچی می باشد.

گزارش تصویری:
منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید