ساخته مشترک هانا کامکار و آرش رئیسیان منتشر شد؛

“چاووش؛ از درآمد تا فرود” در ۱۱۶دقیقه + عکس

0

موسیقی فارس_سهند اینانلو: فیلم مستند “چاووش؛ از درآمد تا فرود”، ساخته مشترک هانا کامکار و آرش رئیسیان در دسترس عموم قرار گرفت.

فیلم مستند “چاووش؛ از درآمد تا فرود” حاصل همکاری هانا کامکار و آرش رئیسیان می باشد که در ۱۱۶دقیقه اظهارات و خاطرات اعضای اسبق این گروه افسانه ای تاریخ موسیقی سنتی ایران را به نمایش می‌گذارد. این فیلم که ظاهرا مجموعه ای از مصاحبه های اعضای پیشین کانون چاووش بوده، با دو زیرنویس فارسی و انگلیسی و توسط نشر موسیقی “آواخورشید” منتشر شده است. نسخه فیزیکی و اینترنتی این اثر نیز در قالب دو نوع پکیج متفاوت “معمولی” و “نفیس” عرضه شده و مخاطبان می‌توانند از طریق مراکز معتبر فروش آثار فرهنگی اقدام به خرید فیلم “چاووش؛ از درآمد تا فرود” نمایند.
سازندگان این مستند برای تهیه این مجموعه نزد هنرمندان بزرگی چون؛ محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، حسین علیزاده، بیژن کامکار، هنگامه اخوان، جمشید عندلیبی، زیدالله طلوعی، اردشیر کامکار، ارژنگ کامکار، قشنگ کامکار، صدیق تعریف، عبدالنقی افشارنیا، هادی منتظری، سعید فرج‌پوری، حمید متبسم، ارشد تهماسبی، جمال سماواتی و دیگر اعضای این گروه به یادماندنی موسیقی ایرانی رفته اند.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم “چاووش؛ از درآمد تا فرود” می‌توانند هم‌اکنون از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن فیلیمو این مستند را تهیه نمایند. و همچنین مخاطبان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی برای پکیج های فیزیکی و یا سفارشات مربوطه با شماره ۰۲۱۸۸۳۴۰۱۹۹ تماس حاصل نمایند.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید