به بهانه مرگ چستر بنینگتون؛

بیوگرافی و زندگی نامه کامل چستر بنینگتون

0

موسیقی فارس- چستر بنینگتون با نام کامل چستر چارلز بنینگتونبه انگلیسی: Chester Bennington در 20 مارس 1976 فینیکس، آریزونای آمریکا متولد شد.

او به عنوان خواننده اصلی در گروه متال راک لینکین پارک فعالیت داشت. مادرش یک پرستار و پدرش یک کارفرمای پلیس بود. قد او 178 سانتیمتر بود.

در سن 7 سالگی مورد تجاوز قرار گرفت اما می ترسید از کسی کمک بخواهد چون نمی خواست کسی فکر کند که او همجنسگرا است.

در سن 11 سالگی به ماری جوانا، کوکائین و مشروبات الکلی اعتیاد پیدا کرد، در 17 سالگی وقتی مادرش متوجه اعتیاد او شد چستر را از خانه بیرون کرد.

او دو خواهر و یک برادر ناتنی دارد. در سال 1998 به گروه لینکین پارک پیوست و به عنوان خواننده ی اصلی در این گروه فعالیت داشت.
chester-bennington-2

نام گروه در ابتدا قرار بود لینکلن پارک نوشته شود اما زمانی که آن ها نتوانستند دامنه ی lincolnpark.com را خریداری کنند به پیشنهاد چستر نام linkinpark.com را برای خود انتخاب کردند.

چستر از رابطه اش با الکا برند دو فرزند به نام های جیمی متولد 1996 و ایزیا متولد 1998 دارد. چستر در سال ۱۹۹۶ با سامانتا مری الیت ازدواج کرد. فرزند آنها دریون سباستین در سال ۲۰۰۲ به دنیا آمد، این دو در سال 2005 از هم جدا شدند. تالیندا بنتلیاواخر سال 2005 با چستر ازدواج کرد. فرزند اول آن ها تایلرلی در سال 2006 و دوقلوها به نام های لی لی و لی لا در سال 2011 به دنیا آمدند.

بنینگتون به خالکوبی علاقه زیادی دارد. اولین تتوی خودش را در سن 18 سالگی زد و تا امروز هم تعداد زیادی خالکوبی روی بدنش دارد.
chester-bennington-4

جسد این خواننده در تاریخ 20 ژوئیه 2017 در محل اقامتش در لس آنجلس توسط پلیس پیدا شد. گمانه‌زنی‌ های اولیه بر آن است که وی با حلق آویز کردن خودکشی کرده است. او به هنگام مرگ ۴۱ سال داشت.او در چند فیلم از جمله نسخه ی سه بعدی فیلم اره به ایفای نقش پرداخته بود.

GettyImages-682949250_LINKIN_PARK_SELL_OUT_1000-920x584
کریس کرنل دوست صمیمی چستر بود که او هم در اوایل سال 2017 با حلق آویز کرد خودش خودکشی کرد. بنینگتون پدر خوانده ی پسر کرنل، کریستوفر بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید