برخورد با پخش کلیپ مبتذل در تکیه کرمانشاه

0

موسیقی فارس-غزل خواجوی: پخش یک کلیپ مبتذل که در فضای تکیه‌ای در کرمانشاه فیلم‌برداری شده بود، موجب ناراحتی عموم مردم کرمانشاه و‌ واکنش دادگستری این استان شد.

یک استودیو فیلم‌برداری، اقدام به ظبط ویدیو کلیپ کوتاهی در زمینه مدلینگ، در تکیه معاون الملک کرمانشاه که محل برگزاری عزاداری‌های امام حسین (ع) است کرده بود، که با پخش آن واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت.

پرویز توسلی زاده، رئس کل دادگستری کرمانشاه، در واکنش به پخش کلیپی که در فضای تکیه معاون‌ الملک این استان فیلم‌برداری شده بود اظهار داشت که دستگاه قضایی با قاطعیت با مسببان این کلیپ برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه افزود:«دستگاه امام حسین(ع) و اهانت به مقدسات و اماکن مذهبی از خطوط قرمز شرع مقدس اسلام است و کسی حق عبور از این خط قرمز را ندارد.»

توسلی زاده خاطرنشان کرد: «در موضوع نفوذ و شبیخون فرهنگی دشمن که مقابله با آن از منویات مقام معظم رهبری و رئیس دستگاه قضاست با هیچ فردی تعارف نداریم و قاطعانه با آمران و‌ مجریان ناهنجاری‌های مذهبی و اجتماعی برخورد خواهیم کرد.»

روز گذشته نیز استفاده از مانکن زنده در فروشگاهی در کرمانشاه، بسیار خبر ساز شده بود و عوامل آن به مراجع ذی ربط فرا‌خوانده شدند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید