گروه‌های «ماهان» و «کالیبر» در برج آزادی روی صحنه می‌روند

0

گروه موسیقی «کالیبر» و گروهی متشکل از هنرجویان بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مجموعه کنسرت‌هایی را در برج آزادی برگزار می‌کنند.

کنسرت گروه موسیقی «کالیبر» به سرپرستی حمید صالح روز دوم شهریور در مجموعه برج آزادی میزبان علاقه‌مندان موسیقی خواهد بود. حمید صالح سرپرست و نوازنده گیتار الکتریک، میلاد سرآبادانی نوازنده گیتار الکتریک، میثم رحمانی نوازنده گیتار باس و آرتا ایجادی مقصودی نوازنده درامز اعضای گروه «کالیبر» را تشکیل می‌دهند.

کنسرت گروه موسیقی کالیبر ساعت ۲۱ روز هشتم تیرماه در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود.

  • گروه «ماهان» آثار بزرگان موسیقی ایرانی را اجرا می‌کند

کنسرت گروه موسیقی ماهان وابسته به مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به سرپرستی بابک شیبانی و رهبری جلال امیر پورسعید اول شهریور در برج آزادی برگزار می‌شود.

گروه موسیقی ماهان متشکل از هنرجویان مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی است که از سال ۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و قرار است در این کنسرت در دو بخش قطعاتی از آهنگسازان مطرح موسیقی ایرانی را اجرا کنند.

در این اجرای قطعاتی چون «وطن من» از پرویز مشکاتیان، «رسوای زمانه» ازهمایون خرم، «آسمان عشق» از داریوش پیرنیاکان، «شب یلدا» ازعلی اکبر شیدا و نیز قطعاتی از جهانبخش پازوکی، مصطفی گرگین زاده، نادر گلچین، جلال امیر پورسعید، روح الله خالقی و مجید وفادار نواخته خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید