با شعری از سعدی گروه «دنگ شو» قطعه «دیدار» را منتشر کرد دریافت 7 MB گروه موسیقی «دنگ شو» در آستانه برگزاری تازه ترین دور کنسرت های خود قطعه «دیدار» با شعری از سعدی را منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «دنگ شو» در آستانه برگزاری تازه ترین دور کنسرت های خود قطعه «دیدار» با شعری از سعدی را با مجوز سازمان صدا و سیما منتشر کرد. در این قطعه رضا شایا آهنگساز و تنظیم کننده، میلاد باقری و طاها پارسا خوانندگان اثر را تشکیل می دهند. در متن شعر «دیدار» آمده است: دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد / ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد ای پیک آشنایی دانستم از کجایی / پیغام وصل جانان پیوند روح دارد دیگر غمی ندارد با دلبری برآرد / دانستم از کجایی ای بوی آشنایی دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد / ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد ای پیک آشنایی دانستم از کجایی / پیغام وصل جانان پیوند روح دارد دیگر غمی ندارد با دلبری برآرد / دانستم از کجای ای بوی آشنایی دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد / ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد

گروه «دنگ شو» قطعه «دیدار» را منتشر کرد

0

موسیقی فارس- گروه موسیقی «دنگ شو» در آستانه برگزاری تازه ترین دور کنسرت های خود قطعه «دیدار» با شعری از سعدی را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «دنگ شو» در آستانه برگزاری تازه ترین دور کنسرت های خود قطعه «دیدار» با شعری از سعدی را با مجوز سازمان صدا و سیما منتشر کرد.

در این قطعه رضا شایا آهنگساز و تنظیم کننده، میلاد باقری و طاها پارسا خوانندگان اثر را تشکیل می دهند.

در متن شعر «دیدار» آمده است:

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد / ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد

ای پیک آشنایی دانستم از کجایی /  پیغام وصل جانان پیوند روح دارد

دیگر غمی ندارد با دلبری برآرد / دانستم از کجایی ای بوی آشنایی

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد / ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد

ای پیک آشنایی دانستم از کجایی / پیغام وصل جانان پیوند روح دارد

دیگر غمی ندارد با دلبری برآرد / دانستم از کجای ای بوی آشنایی

دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد /  ابری که در بیابان بر تشنه ای ببارد

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید