در سبک «جاز»، «بلوز» و «پروگرسیو راک» ؛

دیمین زند با «شلیک آغاز» آمد

0

موسیقی فارس -اولین آلبوم موسیقی «دیمین زند» با عنوان «شلیک آغاز» منتشر شد.

«دیمین زند» که به تازگی به ایران بازگشته، اولین آلبوم خود را با عنوان «شلیک آغاز» به سبک «جاز»، «بلوز» و «پروگرسیو راک» منتشر کرد که از صبح امروز راهی بازار موسیقی کشور شد. و همزمان این اثر به صورت مجازی و از طریق سایت «بیپ تونز» نیز در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
«این آلبوم شامل ۷ قطعه به نام‌های «جزی»، «آتش و آب»، «جرم»، «یه جا رو زمین»، «حکایت»، «روح سنگین» و «شلیک آغاز» است که آهنگسازی قطعات آن برعهده خود زند بوده و اشعار آن از غزلیات شعراى نام آشنا و ترانه سرایان معاصر انتخاب شده است.
این خواننده که تحصیلات خود را در مجارستان به پایان رسانده، پس از بازگشت به ایران و آغاز دوباره فعالیت های موسیقایی اش، توانسته است تاثیر متفاوتی در موسیقی خیابانی داشته باشد. او درباره این آلبوم چنین می گوید: گرچه طی سال‌های اخیر تصویر اشتباه و نامناسبی از موسیقی راک و جاز ارائه شده، اما خوشبختانه امروز این نگاه تغییر کرده و فضای انتشار قطعات جاز و راک بسیار بهتر شده و این امیدواری وجود دارد که فضای اجرا و همکاری با سازندگان این سبک موسیقی که اتفاقا طرفداران بسیاری هم دارد، بیشتر شود.
زند در سال ۱۳۶۹ در خانواده‌ای با ذوق هنر موسیقی متولد شده است. او بیش از ۳۰ قطعه موسیقی سبک راک و جاز تولید کرده است و همچنین توانسته با استفاده از گوش موسیقیایی خود طی ۲سال گذشته فعالیت‌های موثری در زمینه موسیقی خیابانی و آشنایی مردم با این سبک از موسیقی داشته باشد.
علاقه مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «شلیک آغاز» به صورت نسخه اصلی می توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید