دیوانه ای از اینستاگرام پرید!

0

موسیقی فارس_ پری حیدری: «امیرحسین مقصودلو» با نام هنری «امیر تتلو» از خوانندگان پرحاشیه و خط شکن کشورمان است که در این دنیای ستاره محور توانسته است طرفداران زیادی را اطراف خود جمع کند ، طرفدارانی که هر کدام می توانند یک تتلوی جدید شوند با همان عقاید مبتذل.

«تتلو» فعالیت هنری خود را در ابتدا به صورت عادی در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و کم کم در میان مردم شناخته شد و آلبوم هایی را نیز منتشر کرد تا اینکه اندک اندک وارد فازهای دیگری شد و در سال ۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر شد و پس از مدتی آزاد شد و از طرفدارانش طلب بخشش کرد . از جمله شاهکارهای حاشیه ساز وی در سال ۹۳ خداحافظی از موسیقی و فوتبالیست شدن بود که همه جا اعلام کرد میخواهم در تیم پرسپولیس جای «علی کریمی» را پر کنم ! البته او به صورت سرزده به این تیم رفت و از سمت کادر مربیگری اخراج شد … اما توهمات و حاشیه های این سلبریتی تمامی نداشت و روز به روز وحشتناک تر از قبل او را به ادامه مسیرش سوق می داد . در سال ۱۳۹۶ که همهمه انتخابات ریاست جمهوری در همه محافل بحث پایه و اصلی بود «تتلو» نیز موافقت و مخالفت خود را به صورت علنی و نامحترمانه بازگو کرد تا از چرخه سیاست نیز عقب نماند ، وی با طرفداری از «رئیسی» از رئیس جمهور کنونی خواست که از رقابت با رئیسی دست بکشد!
بعد از این اتفاقات نیز او به صورت جسته تر و گریخته تر از قبل به فعالیت های پرحاشیه خود پرداخت و در همه زمینه ها شروع به اظهارنظر و انجام واکنش کرد و دیگر از حوصله مردم و مسئولین خارج بود که به آن اهمیت بدهند تا اینکه در شامگاه ۱۳ آبان وی با استوری های سلسله وار و ممتد به توهین و فحاشی علیه زنان پرداخت و این بار با شبکه ای اجتماعی به نام اینستاگرام مواجه شد و به دلیل نقض قوانین این شبکه اجتماعی حساب کاربری وی مسدود شد . این شبکه اجتماعی در پاسخ به پرسش بی بی سی درباره علت حذف حساب کاربری «تتلو» نوشت ” این حساب کاربری قوانین ما را زیر پا گذاشته است و مهمترین مسئولیت این شبکه امنیت کاربرانش است و به هیچ شخصی اجازه داده نمی شود به دیگران به دلیل جنسیتشان حمله ور شود. ”
بعد از این ماجرای اخیر واکنش موثقی از «تتلو» به دست نیامده است ولی ظاهرا وی جایگاه خود را به مادرش داده است تا این بار مادر وی با انتشار پستی به توهین علیه منتقدین فرزندش بپردازد و آنها را مقصر این روادید بداند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید