قطعه «جهان رویایی» با شعر و صدای سحر اژدم‌ثانی و آهنگسازی «جُوانی آمیگتی» منتشر‌ شد

0

موسیقی فارس:قطعه «جهان رویایی» در ورژن دکلمه با شعر و صدای سحر اژدم‌ثانی و آهنگسازی و تنظیم «جُوانی آمیگتی» Giovanni Amighetti آهنگساز سرشناس ایتالیایی؛ اولین قطعه و قطعه اصلی از آلبوم «جهان رویایی» منتشر شد.
آلبوم «جهان رویایی» Dreamy World که اثری ادبی ـ موسیقیایی برای صلح جهانی است؛ با اشعار سحر اژدم‌ثانی با مضمون صلح جهانی که وی اشعار آن را نیز دکلمه کرده است، در این آلبوم، آهنگسازی هر قطعه را آهنگسازی از یک کشور انجام داده است و در مجموع، هنرمندانی از ۱۲ کشور در این آلبوم همکاری نموده‌اند.
این آلبوم ۱۱ قطعه را شامل می‌شود و آهنگسازانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه، آمریکا، هند، سوئد، قطر، استرالیا، یونان و هلند آهنگسازی قطعات آن را بر عهده داشته‌اند.
هدف سحر اژدم‌ثانی از گردهم آوردن هنرمندانی از کشورهای مختلف جهان در این آلبوم، نشان دادن صلح جهانی است و این‌که تمام کشورها و ملت‌ها خواهان صلح جهانی هستند.
در قطعه «جهان رویایی» سحر اژدم‌ثانی دکلمه و سرودن شعر، «جُوانی آمیگتی» موسیقیدان سرشناس ایتالیایی؛ آهنگساز و تنظیم‌کننده اثر، ساسان هاشمی ضبط صدا، مجید سعیدی عکاس کاور و بهرنگ نامداری گرافیک آن را بر عهده داشته‌اند.
آلبوم «جهان رویایی» زمستان امسال منتشر خواهد شد و هر قطعه از این اثر، موزیک ویدئویی با زیرنویس انگلیسی برای مخاطبان بین‌الملل نیز به همراه دارد.
سحر اژدم‌ثانی دانش‌آموخته رشته باستان شناسی از دانشگاه تهران، همچنین شاعر، ترانه‌سرا، موزیسین، عکاس و نویسنده نیز می‌باشد و دو کتاب مجموعه اشعار «فصل پنجم زمین» و «تا ماه پر کشیدم» که به سبک سپید سروده شده‌اند، از وی منتشر شده است و مجموعه «ترانه‌های انگلیسی» را نیز در دست انتشار دارد.
اژدم‌ثانی سال گذشته، با اثری به اسم «رهایی» برنده جشنواره بین‌المللی عکاسی «سیاه و سفید» Black & White در یونان شد و اردیبهشت ماه امسال نیز، با ترانه انگلیسی با نام «سانسور» Censorship در جشنواره بین‌المللی «صدای وحشی» WILDsound Festival نیویورک در کشور آمریکا در بخش شعر اجتماعی به عنوان نخستین ایرانی برنده جایزه این رویداد ادبی انتخاب شد.
اخیراً اتحادیه جهانی عکاسی Global Photographic Union برای نخستین بار؛ سحر اژدم‌ثانی هنرمند عکاس ایرانی را به عنوان نماینده این مرکز معتبر هنر عکاسی در کشور معرفی‌ کرد. این اتحادیه، در کنار فدراسيون بين‌المللي هنر عکاسي (فیاپ) FIAP؛ به عنوان دو قطب عکاسی در جهان شناخته می‌شود.

قطعه “جهان رویایی” را بشنوید؛

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید