پس از 2 سال

محسن چاوشی به زودی با «ابراهیم» می‌آید

0

موسیقی فارس: محسن چاوشی به زودی با «ابراهیم» می‌آید.

محسن چاوشی از انجام مراحل اخذ مجوز آلبوم «ابراهیم» با همکاری دفتر موسیقی خبر داد و موضوع ممنوع‌الفالیتی خود را شایعه‌ای بیش ندانست.

به گزارش  موسیقی فارس، محسن چاوشی خواننده پاپ در صفحه شخصی خود از انتشار آلبوم «ابراهیم» در آینده نزدیک خبر داد و نوشت: آلبوم ابراهیم در حال طی مراحل اخذ مجوز با همکاری کامل دفتر موسیقی است که زمان انتشار آن به زودی اعلام می‌شود،‌ لطفا به مصاحبه‌های مختلف و شایعات توجه نکنید.

وی همچنین نسبت به شایعه ممنوع‌الفعالیتی‌اش واکنش نشان داده و خاطرنشان کرده است عده‌ای دنبال داغ‌کردن تنور رسانه خود هستند.

این خواننده 39 ساله که آخرین آلبوم رسمی‌اش به نام «امیر بی‌گزند» سال 1395 منتشر شده است، پس از دو سال با ترانه‌هایی از «حسین صفا» بار دیگر به ویترین موسیقی کشور باز می‌گردد. باید دید این موضوع پیش از فرا رسیدن ماه محرم محقق می‌شود یا انتشار آلبوم «ابراهیم» پس از ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) خواهد بود.

چاوشی تا کنون 7 آلبوم انفرادی رسمی را شامل «یه شاخه نیلوفر، ژاکت، حریص، پرچم سفید، من خود آن سیزدهم، پاروی بی‌قایق و امیر بی‌گزند» منتشر کرده و بیشترین همکاری او با شرکت تصویر گستر پاسارگاد بوده است.

منبع: فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید