اجرای کاظم واعظی و صالح احمدی در آیین آواز

0

       موسیقی فارس-به گزارش موسیقی فارس، کاظم واعظی (آوازخوان میانسال) در بیست و پنجمین نشست آیین آوازبه اجرای برنامه می‌پردازد. در این نشست که ساعت 18 سه‌شنبه 13 شهریور در فرهنگسرای ارسباران  برگزارمی‌شود، صدای واعظی را که در دستگاه شور می‌خواند سروش باقری با ساز تار همراهی خواهد کرد.

در نشست شهریورماه آیین آواز، همچنین صالح احمدی (آوازخوان کودک) و پدیده جشنواره آوای ایرانی در دلیجان نیز هنرنمایی می‌کند. صالح احمدی (متولد امرداد ۱۳۸۶) شاگرد ممتاز کلاس پنجم دبستان در سال تحصیلی گذشته، از سال 1395 شروع به فراگیری آواز نزد علی‌اصغر اسماعیلی کرد و با استعداد و توان بالا در جشنواره  آوای ایرانی مرداد ماه 1397 که در استان مرکزی برگزار شد حضور یافت و توانست عنوان پدیده این جشنواره را به دست آورد. وی توسط امیر مداح آوازخوان و مدرس باسابقه که در جشنواره مذکور یکی از داوران رشته آواز ایرانی بود به نشست آیین آواز معرفی شد.

نشست تخصصی آموزشی «آیین آواز» در سومین سال فعالیت خودش همچنان معرفی‌کنندۀ استعدادهای جوان و میانسال آوازی و نیز تجلیلگر مدرسان و آوازخوانان پیشکسوت است. این برنامه ابتکاری است از کانون موسیقی ارسباران و ورود همگان به آن آزاد خواهد بود.

IMG_20180901_205330_580

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید