با همکاری انجمن موسیقی گیلان

رشت میزبان رویداد صوتی الکتروآکوستیک شد

0

موسیقی فارس– دومین رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک با حضور تعدادی از هنرمندان این عرصه در شهرستان رشت برگزار می شود.

به گزارش موسیقی فارس ، دومین رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک با همکاری انجمن موسیقی گیلان و شهرداری رشت برگزار می شود. همزمان با برپایی این رویداد کارگاه «صدا؛ نویز، محیط و بازآفرینی» نیز میزبان علاقه مندان خواهد بود.

«رویداد صوتی الکترونیک و الکتروآکوستیک» که پیش از در شیراز و رشت میزبان مخاطبان موسیقی بود، ساعت ۱۸ روزهای هشتم و نهم شهریور در محوطه سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری رشت برگزار می شود.

در روز اول، رویداد چهار قطعه‌ الکتروآکوستیک از مسیحا حسن‌نیا، نیما عطرکار روشن، کیان حسین و نادر مشایخی اجرا می شود. در روز دوم قطعات الکترونیکی از علی هاشم‌لو، آرش پندی، ارسلان عابدیان و آروین صداقت‌کیش به مخاطبان اراdه خواهد شد. در پایان هر روز هم جلسه  پرسش و پاسخی با حضور عوامل اجرا برگزار می شود.

همچنین کارگاهی با عنوان «صدا؛ نویز، محیط و بازآفرینی» به صورت جنبی و در کنار رویداد، توسط نادر مشایخی، علی‌هاشم‌لو و آروین صداقت‌کیش با طرح موضوعات شامل تاریخ نویز، هنر محیطی و منظره‌های صوتی و آشنایی با موسیقی الکترونیک، با مشارکت آموزشگاه موسیقی صراحی رشت و بنیاد وزیری برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید