نگفتم ارشاد مجوز کنسرت خیابانی داده است

0

موسیقی فارس-نایب رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای شهر تهران خبر منتشره به نقل از وی مبنی بر صدور مجوز ارشاد برای کنسرت های خیابانی در پایتخت را تکذیب کرد.

روز گذشته یکی از رسانه ها به نقل از الهام فخاری اعلام کرد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز کنسرت خیابانی در تهران را صادر کرد.

به دنبال این خبر، در تماس با مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر پیگیر جزییات بیشتر بودیم که همگی اظهار بی اطلاعی کردند.

ولی الله شجاع پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران تیرماه امسال اعلام کرد: تلاش برای کسب مجوزهای برگزاری کنسرت های خیابانی با حضور هنرمندان محبوب کشور در حال پیگیری است و در روزهای آینده شاهد اجرای گسترده کنسرت‌های خیابانی خواهیم بود.

وی گفت: همایون شجریان و سیروان خسروی پیشقدم شده اند و زمینه اجرای این طرح را فراهم کرده اند.

طی چند هفته اخیر برخی خبرها از نشست همایون شجریان با مسئولان شهرداری تهران نیز منتشر و بر آمادگی مدیریت شهری پایتخت برای چنین رویدادهایی تاکید شده بود.

فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران روز سه شنبه  تاکید کرد: روز گذشته در یکی از روزنامه ها مصاحبه‌ای از من منتشر شد که در آن نوشته شده مجوزهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری کنسرت‌های خیابانی صادر شده است.

وی ادامه داد: سخن من اینگونه بود که برای برگزاری این برنامه‌ها مجوز نهادهای مختلفی از جمله وزارت ارشاد و نیروی انتظامی لازم است و شورا به عنوان تسهیل‌گر می‌تواند هماهنگی و رایزنی‌ برای صدور مجوزها را بر عهده گیرد که خبر به شکل دیگری منتشر شد.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید