شعرخوانی بهروز رضوی منتشر می شود

روایت عماد توحیدی از «ازدحام سکوت»

0

موسیقی فارس-آلبوم «ازدحام سکوت» به آهنگسازی عماد توحیدی و بابک شهرکی  با شعرخوانی بهروز رضوی به زودی منتشر می شود.

«ازدحام سكوت» بر اساس  ١٧ غزل از ارفع کرمانی شاعر برجسته کشورمان  با قطعات موسيقي مستقل ساخته شده است که توسط كانون فرهنگي هنري ني داوود  که سابقه درخشانی در زمینه تولید آثاری در همراهی خوانش شعر و موسیقی همچون «کاشفان فروتن شوکران » با صدای احمد شاملو و «میهمانی طولانی غمگین» با صدای احمدرضا احمدی را دارد ،منتشر می شود.
عماد توحیدی آهنگساز و نوازنده دف که جدیدترین اثرش را با بهره گیری از اشعار پدرش ساخته، درباره ساخت این اثر گفت: هماره سودای طراحی و اجرای موسیقی بر روی اشعار پدر بزرگوارم«استاد ارفع کرمانی» با من بوده است و در هر بازخوانی غزلش در درونم تپشی ناگهان از ترنم و نغمه برپا می شد و این جوشش سرمدی سرانجام برآوردگار بزنگاه الفت پیوندی از همنشینی کلام قدس اقتباس و خون چکان او با نواهای ذهنم شد.
وی ادامه داد:مقصود ایجاد ساحتی از «تاثیر و تاثر» در یک ماجراجویی بینابینی و استوار بر تعاملات و تاملات حسی و زیبایی شناسی ذهن و زبان موسیقی بود.
این آهنگساز درباه حضور بهروز رضوی به عنوان راوی بیان داشت: در صدای رضوی هم طینت جهان اساطیری ایران و هم طبیعت شهد و شهود عرفان ایرانی وجود دارد و در بین صداهای سترک و عاشقانه این سرزمین شکوهی در قامت دماوند را داراست.
«ازدحام سکوت» چهارمین اثر عماد توحیدی در قالب آلبوم موسیقی است که بعد از سه گانه «کولی کوبی»،«ذوالجناح» و «قلندوار» منتشر می شود.
IMG_3859
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید