در ادامه صدور مجوز برای مسعودصادقلو

انتقاد رسانه ملی از خواننده زیرزمینی

0

موسیقی فارس- شبنم ظهیریان : اعطای مجوز انتشار آلبوم و برگزاری کنسرت به مسعود صادقلو که اخیرا مورد توجه بسیاری از علاقمندان به موسیقی قرار گرفته بود، با واکنش تند برنامه خبری بیست و سی مواجه شد.

این بخش خبری که یکی از پربیننده ترین برنامه ­های صداوسیما است، تا کنون بارها به خوانندگان  و کنسرت­ های آنان انتقادهای تندی وارد کرده است  که از جمله آن می­ توان به پخش گزارشی درباره چند خواننده صاحب نام از جمله حامدهمایون و امیدحاجیلی در شهریور96 اشاره کرد که در همان زمان با واکنش اهالی موسیقی روبه رو شد.

اما این بار پیکان انتقاد بیست و سی به روی” مسعودصادقلو ” نشانه گرفته شده است و در ابتدای گزارش از او به نام “م.ص” یاد می­ کند و به کنسرت های زیرزمینی و خارج از کشور او می پردازد.

در پاسخ به گزارش منتشرشده نیز مسعودصادقلو در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:” سلام.میم.صاد هستم.”

متن گزارش یادشده به این شرح است:

اخیرا شنیده شده که وزارت ارشاد به “م ص” که سابقه اجراهای متعددی از آثار مبتذل و زیر زمینی دارد, مجوز اجرا داده است. برخی شرکت ها با سرمایه گذاری اندک فردی را تبدیل به خواننده می کنند و سپس با پرداخت های میلیاری به وزارت ارشاد برای خواننده مورد نظر مجوز می ­گیرند. بسیاری از هنرمندان نیز از آشفته بازار هنر گله دارند.وقتی حتی عنوان هنرمند را با پول می شود خرید، باید فاتحه همه چیز را خواند!

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید