کتاب اشعار چاوشی«عشق هیولایی» نام گرفت

0

موسیقی فارس- محسن چاوشی که قرار است اشعارش را در قالب کتاب منتشر کند نام آن را «عشق هیولایی» گذارده است.

نسرین بابایی، مدیر انتشارات آفتاب اندیشه به درباره کتاب اشعار محسن چاوشی گفت: کتاب اشعار محسن چاوشی که حاوی نخستین مجموعه اشعار این هنرمند است و اغلب شعرها دارای مضامین ادبی و اجتماعی مختلف و قوی هستند، به زودی چاپ و منتشر می‌شود.

او ادامه داد: نام کتاب برگرفته از محتوای یکی از اشعار اوست. اشعار آقای چاوشی از نظر ساختار ادبی بسیارقوی و تصویری است؛ او برای مصور کردن اندیشه‌اش از ترکیباتی بی‌بدیل و زیبا بهره گرفته است. به نظر می‌رسد سرودن هر قسمت از این اشعار نتیجه مطالعات گسترده است که در قالب‌های مختلف شعری به تصویر کشیده شده است.

او در ادامه افزود: مجموعه‌های دیگری نیز از اشعار آقای چاوشی در آینده توسط این انتشارات چاپ و منتشر خواهد شد. آقای دکتر مهدی افشار در دیباچه این کتاب، تحلیلی زیبا بر آن نوشته‌اند که بر دلنشینی آن افزوده است. نگارش کتاب به اتمام رسیده و مجوز را وزارت ارشاد صادر کرده و قرار است کتاب در ۱۴۰ صفحه چاپ شود.

مدیر انتشارات آفتاب اندیشه در پایان گفت: “به نظرم توانمندی آقای چاوشی در سرودن اشعار و غزلیات نشانگر عمق اندیشه و تفکر اوست و این فصل جدیدی از موسیقی محسن چاوشی  است و این غزل‌ها نسبت به کارهای قبلی ایشان متفاوت است و به نظر من اتفاقات خوبی در راه است و مهارت آقای چاوشی در سرودن اشعار نام ایشان را در جرگه شاعران توانا وخوش قلم این سرزمین جاودانه خواهد کرد.

کتاب اشعار این هنرمند شامل ۳۱ شعر در قالب غزل است که از اوایل هفته آینده شرایط پیش فروش و ارسال اینترنتی آن منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید