«عشق‌نواز» با صدای اشکان کمانگری در تالار وحدت

0

موسیقی فارس-گروه موسیقی فاخته با حضور اشکان کمانگری به عنوان خواننده، در کنسرتی تحت عنوان «عشق‌نواز» روی صحنه می‌رود.

به گزارش موسیقی فارس گروه موسیقی فاخته به سرپرستی رضا موسوی‌زاده و خوانندگی اشکان کمانگری تازه‌ترین اثر خود را با عنوان «عشق‌نواز»، 26 مرداد ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.

در این کنسرت قطعات پیش درآمد دشتی (جرس) و چهار مضراب دشتی از امیرحسین نعمت‌اللهی، تصنیف درخت از برزین فرهودی، تصنیف قدیمی افسانه عشق، قلندر، عشق‌نواز، تصنیف مستان و منزل به منزل از ساخته‌های رضا موسوی‌زاده، تصنیف تمنای وصال از فرامرز پایور و تصنیف‌های قدیمی نوا و دلبر توسط هنرمندان گروه اجرا می‌شود.

در این اجرا اشکان کمانگری خوانندگی قطعات با اشعاری از مولانا، حافظ، شیخ بهایی و سیاوش کسرایی را برعهده دارد.

گروه موسیقی فاخته از سال 1371 فعالیت خود را به سرپرستی و آهنگسازی رضا موسوی‌زاده آغاز کرده و در طی این مدت بیش از 400 اجرا در تهران، شهرستان‌ها و خارج از کشور برگزار کرده است؛ حضور در جشنواره‌های کره شمالی و چین، روسیه، ایتالیا، کره جنوبی، ایرلند، مکزیک، بلاروس، قطر، ترکیه و همچنین اجرای مستقل در کشورهای اسپانیا ، آمریکا ، قزاقستان و روسیه بخشی از فعالیت‌های بین‌المللی این گروه است.

کنسرت گروه موسیقی فاخته 26 مرداد ساعت 22:30 در تالار وحدت اجرا می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید