«ایوان بند» در اربیل به روی صحنه می رود

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: «ایوان بند» روزهای گذشته خبر از برگزار کنسرت خود در شهر اربیل، پایتخت اقلیم کردستان عراق، داد.

این کنسرت قرار است در ساعت ۱۹:۰۰ روز پنجشنبه، ۲۹ آگوست ۲۰۱۹ (۷ شهریور ماه ۱۳۹۸)، در سالن سعد عبدالله (SAAT ABDULLAH HAAL) شهر اربیل به روی صحنه برود.

«ایوان بند» پیش از این و در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در شهر سلیمانیه اقلیم کردستان عراق نیز کنسرتی موفق را برگزار کرده بود.

شایان ذکر است که علاقه مندان جهت حضور در این اجرا و رزرو بلیت می توانند با شماره های 0964 750 442 2060 و 0964 750 424 1553 تماس حاصل فرمایند.

«ایوان بند»، گروه موسیقی پاپ ایرانی، متشکل از «فواد غفاری» (آهنگساز) و «حسین شریفی» (خواننده) است که فعالیت رسمی خود را از اسفند ماه ۱۳۹۵ آغاز کرد.

«ایوان بند» نخستین کنسرت خود را به همت «موسسه فرهنگی هنری آوای هنر» و در تاریخ ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه برد و در اسفند ماه همان سال نیز نخستین آلبوم این گروه به نام «عالیجناب» منتشر شد.

همچنین از جمله معروف ترین قطعات منتشر شده توسط این گروه که می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از: «عالیجناب عشق»، «شاهکار»، «ماه منی»، «بام تهران»، «دلبسته»، «آروم جونم»، «سروناز» و چهل گیس».

گفتنی ست که کلیه فعالیت های هنری این گروه تحت حمایت «موسسه فرهنگی هنری آوای هنر» قرار دارد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید