جدول اجراهای جشنواره موسیقی فجر منتشر شد + عکس و فایلPDF

0

موسیقی فارس: بالاخره پس از حاشیه‌های فراوان پیرامون انصراف دادن یا عدم انصراف هنرمندان از جشنواره فجر، هفتم بهمن ماه جدول اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر منتشر شد.

برنامه اجراهای سی و پنجمین جشنواره ‏موسیقی فجر در روز ۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ بر روی پیشخوان خبرگزاری‌های رسمی کشور قرار گرفت. مجموعه برنامه های غیر از پاپ این دوره از جشنواره موسیقی فجر در سالن‌های تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای نیاوران، برج آزادی و تالار سوره برگزار خواهد شد. ضمنا بلیت فروشی این اجراها نیز از همان روز (هفتم بهمن-ساعت ۱۸) در سایت تیوال www.tiwall.com آغاز شده و همچنان ادامه دارد. ضمنا فروش بلیت‌های بخش پاپ این جشنواره نیز از دوم بهمن ماه، در سایت پارس‌ بلیت ‏www.parsbelit.com)‎‏) آغاز شده است.

‏گفتنی است در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، ۸۲‎گروه موسیقی در ۹بخش (موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک، بین الملل، ارکسترال،پاپ، تلفیقی، بانوان، ‏کودک و نوجوان) حضور خواهند داشت که آثار خود را در ۹۰اجرای صحنه‌ای، که از روز ۲۴بهمن ۱۳۹۸ آغاز می‌شود به مخاطبان این جشنواره عرضه می‌کنند. جشنواره موسیقی فجر که در ۸۰سانس برگزار خواهد شد تا ۳۰بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

فایل pdf برنامه اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر؛
Final Jadval

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید