حواشی کنسرت محمودآباد

فرزاد فرزین سن را ترک کرد

0

.

موسیقی فارس– حامد قاسمی نراقی: کنسرت فرزاد فرزین در جشنواره نوروزی محمود آباد با حواشی فراوان همراه شد.
تاخیر یک ساعته در برگزاری کنسرت و صدای نامناسب از همان ابتدای اجرا، نارضایتی حاضران در سالن را در پی داشت.

حاضران در سالن روی سن پخش شده بودند و مسولان حراست کاری از پیش نمیبردند.صدابرداری مناسبی برای اجرای یک کنسرت استاندارد بر سالن حاکم نبود.گفته می شود ارشاد مازندران مجوز سه اجرای همزمان به یک تهیه کننده دربابلسر، نور و محمودآباد را داده بود که این امر موجب بروز مشکلات عدیده در این کنسرت شده است.

فرزاد فرزین در حالی مسبب این اتفاق را برگزار کننده کنسرت دانست که به دلیل ترافیک نوروزی خود یک ساعت و ده دقیقه دیرتر از ساعت اعلام شده برای برگزاری کنسرت به سالن رسیده بود که بسیاری این را طبیعی می دانند و با توجه به کمبود زمان نتوانسته بود تست صدا بگیرد.
بعد ازاجرای اولین قطعه، فرزاد فرزین با بیان اینکه تا صدای سالن استاندارد نشود به اجرا ادامه نخواهد داد، استیج را ترک کرد.

او پس از چند دقیقه به سن بازگشت و اعلام کرد بازگشت هزینه دوستانی که بلیت خریده اند را تقبل می کند.
این گزارش حاکی از آن است که برخلاف فرزاد فرزین؛ مسئولان برگزاری کنسرت و نماینده‌های اداره ارشاد و اماکن استان مازندران پس از کنسرت، دلیل اصلی حواشی کنسرت را تاخیر فرزاد فرزین در اجرای برنامه و اپراتور غیر حرفه ای صدا که از سوی گروه فرزاد فرزین معرفی شد، دانستند.
گفتنی است شبهای قبل ، امید حاجیلی و مسیح و آرش در این سالن میزبان بیش از 3500 نفر بوده‌اند و هیچ یک از کنسرت‌ها حواشی مشابه کنسرت فرزاد فرزین را نداشتند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید