در سالن میلاد رقم خورد

نوستالژی شوک برای فرزاد فرزین

0

موسیقی فارس-پارسا حیدری: در روز 16 دی ماه فرزاد فرزین و گروه شوک در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه رفتند.
پس از چند ماهی که فرزین خارج از ایران بود، این کنسرت اولین کنسرت او در تهران بود.

کنسرت با حدود یک ربع تأخیر آغاز شد و فرزین در پشت یک پیانو در سکویی دایره ای و گردان ظاهر شد. وی قطعه ی «تو چه باشی» را با پیانو نواخت و تا انتها همراه با گروه شوک اجرا کرد.
پس از این قطعه برای بالا بردن انرژی سالن آهنگ «شش» را اجرا کرد و با اتمام این آهنگ، سری به آلبوم «شانس» زد.
وی با اجرای قطعه پرطرفدار «دونه دونه» و پخش ویدئو کلیپ آن، مردم را در سالن با خود به خاطرات آلبوم شانس برد و آنها را باخود یکصدا کرد.

پس از این قطعه، قطعه «اون تو نیستی» را پس از مدت زمان بسیار در پلی لیست خود قرار داد و به اجرای آن پرداخت. سپس پرونده آلبوم «شانس» را برای مدت کوتاهی بست و قطعه «ماه من» که تیتراژ سریال «راز پنهان» بود را تقدیم به مردم کرد.

پس از اجرای این قطعه، وی صحنه را برای دقایقی استراحت ترک کرد و اعضای گروه «شوک» برای مردم نواختند.
در ابتدا یاشار خسروی و مهرداد معافی با همکاری یکدیگر و گروه شوک به یاد خواننده محبوب «جورج مایکل» که اخبرا درگذشت، موسیقی معروف آنشرلی را نواختند.

پس از این قطعه هر کدام از اعضای گروه شوک با هماهنگی یکدیگر قطعه ای را نواختند و هریک تک نوازی زیبایی از خود ارایه کردند.

فرزین پارت دوم را با آهنگ «هدفون» و ویدئو کلیپ آن آغاز کرد.

در ادامه قطعات دیگری همچون «برگرد»، «قلبم»، «بچه»، «احساس من»، «ماه عسل» و «باتو» را اجرا کرد.
می توان گفت بدون شک قطعه «بچه» ، پرطرفدارترین قطعه او بوده و هست که و خود او عنوان کرد که نمی تواند این قطعه را از لیست قطعات اجرایی کنسرت ها خود حذف کند.

قطع شدن ناگهانی میکروفن ساز ساکسیفون و شروع با تأخیر کنسرت از نقاط ضعف این کنسرت بود که اجرای بسیار زیبای فرزین این ضعف ها را پوشاند.

فرزین کنسرت را با قطعه «باتو» به پایان رساند.

وی در مورد آلبوم جدید خود که در حال آماده سازی آن است گفت: قرار بود که آلبوم «شانزه لیزه» زمستان امسال به بازار موسیقی عرضه شود ولی برای کیفیت بهتر، انتشار آن را به سال بعد موکول کردیم.

خواننده «شراره» با تزریق جو دربی و با کُری خوانی در مقابل استقلالی ها «رامین رضاییان» و بعد از آن «محسن افشین» را به حضار معرفی کرد.

سینا پرتوی (درامز) ، احمد امین پور (پرکاشن) ،محمدعلی شاکر (کیبورد) ، احسان امیدی (گیتار باس) ، جمال چلبیانی (ویلن) ، مهران خیلی (رهبر ارکستر و گیتار الکتریک) گروه موسیقی فرزاد فرزین را در این اجرا تشکیل می دادند .
کنسرت نوستالژی این خواننده به دلیل استقبال هوادارانش برای 17 بهمن ماه تمدید شده و بلیت فروشی آن نیز از شنبه 18 دی ماه ساعت 2 شروع می شود.
به گفته وی کنسرت تمدید شده، تفاوت هایی نیز با این کنسرت خواهد داشت.
این برنامه به همت شرکت فرهنگی آوای دوران برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید