فریدون شهبازیان از آلبوم جدیدش رونمایی کرد؛

شهبازیان با آلبوم “وقتی برگشتم” برگشت +عکس

0

موسیقی فارس_مرضیه فخار: مراسم رونمایی از آلبوم “وقتی برگشتم” اثر فریدون شهبازیان، یکشنبه نوزدهم آبان ماه در پردیس چهارسو برگزار شد.

پردیس سینمایی چارسو در این مراسم میزبان تعدادی از هنرمندان سرشناس عرصه موسیقی، سینما و تئاتر کشور بود. شهبازیان که سابقه سال‌ها رهبری ارکستر را در کارنامه درخشان خود دارد این بار به سراغ آهنگسازی برای فیلم رفته و قطعات موسیقی متن فیلم سینمایی گلچهره به کارگردانی “وحید موساییان” را ساخته است، او این قطعات را در آلبوم “وقتی برگشتم” جمع آوری و به علاقه‌مندان این هنر تقدیم کرد.
مهمان ویژه این مراسم “کیجو انشیو نوروانتو” سفیر فنلاند بود که بعد از گرفتن عکس یادگاری، این آلبوم را با امضای شهبازیان دریافت کرد.
گفتنی است سردار طلایی نیز تنها مهمان سیاسی ایرانی این مراسم بود.

سایر مهمانان آیین رونمایی از آلبوم “وقتی برگشتم”؛ محمد رحمانیان، مسعود رایگان، علی جعفری پویان، افشین هاشمی، ناصر ایزدی، محمد مهدی گورنگی، رضاخسروی، مهدی اردستانی، فریبرز فرهنگ مهر، رضامرتضوی، آلبرت اراکلیان، ساراهاشمی و فرزانه شجاعی.

در این مراسم فریدون شهبازیان در دیداری صمیمی با علاقه‌مندان خود همراه شد و آلبوم “وقتی برگشتم” را با امضای خود به آن‌ها اهدا کرد، سپس مهمانان و هواداران شهبازیان به تماشای فیلم گلچهره در پردیس سینمایی چهار سو نشستند.

گزارش تصویری موسیقی فارس از مراسم رونمایی آلبوم جدید فریدون شهبازیان؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید