پس از حواشی به وجود آمده برای پیانیست مشهور؛

توضیحات غزال آخوندزاده در ارتباط با قطعه جنجالی “رقص تابوت” +ویدئو

6

موسیقی فارس: شب گذشته غزال آخوندزاده، نوازنده مشهور پیانو با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامی خود توضیحاتی پیرامون نحوه ضبط قطعه “رقص تابوت” ارائه کرد.

به گزارش موسیقی فارس، از دو روز قبل یکی از پیج های اینستاگرامی که معمولا در پی ایجاد حاشیه برای نوازندگان و خوانندگان بوده اقدام به انتشار ویدیویی از اجرای غزال آخوندزاده کرد و مدعی شد این پیانیست ایرانی فقط فیگورِ نواختن این ساز را می گیرد و صدای اجرای اصلی “رقص تابوت” را که توسط “پیتر بوکا” اجرا شده بر روی تصاویری از ژست خودش(غزال آخوندزاده) گذاشته است. ادعای جنجالی این پیج اینستاگرامی موجب بروز حواشی بسیاری شد و همین امر آخوندزاده را مجبور به ارائه توضیحات در این مورد کرد. وی در ویدئویی که شب گذشته به اشتراک گذاشت در مورد دلیل ضبط جداگانه صدا و تصویر توضیحاتی داد و پس از اتمام سخنانش، توجه مخاطبین را به توضیحات صدابردار (وُلکان) این قطعه “پلی بک” نیز جلب کرد. ولکان هم در ارتباط با دلیل استفاده از صدای نسخه اصلی نواخته شده توسط “پیتر بوکا” را شرح داد و گفت؛ خانم آخوندزاده از این اشتباه من مطلع نبودند و مسئولیت این خطا بر عهده من می باشد.

در ادامه می توانید ویدئوی توضیحات آخوندزاده و ولکان (صدابردار قطعه) را تماشا کنید.

ویدئوی توضیحات غزال آخوندزاده؛

ویدئوی توضیحات ولکان؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

6 دیدگاه

 1. معروفی در

  آیا این تنها مورد بود؟ کاور آهنگ believer چطور؟ فانتزی ایمپرومپتو شوپن چطور؟ آیا ایشون صرفا به عنوان یه نوازنده این ویدئوها رو منتشر کردند یا به عنوان استاد و مدرس؟؟ چرا در این توهین آشکار به مخاطبان همدستی میکنید؟

  • سهند اینانلو در

   دوست عزیز ما صرفا خبر رو منتشر کردیم. طرف کسی رو نگرفتیم. یه شخص مشهوری توضیحاتی داده در مورد یک اتهام. حالا درک اینکه پاسخشون قانع کننده هست یا نه با مخاطب هست، ما قضاوتی نمیکنیم.

   • دوست عزیز بهتره این خبر رو حالا که دست این خانم کاملا رو شده درست بنویسید جهت اطلاع شما تعداد زیادی از ویدئوهای ایشون دزدی از نوازندگی دیگران بوده و صاحبان اصلی هم از ایشون شکایت کردند و یک بار دیگه متاسفانه با آبروی ایرانیها بازی شده انتشار خبر کذب در شان خبرگزاری شما نیست

    • سهند اینانلو در

     خانم یا آقای محترم. در انتخاب کلمات دقت کنید لطفا. هیچ بخشی از خبر کذب نیست، خبر برای هر دو طرف ماجرا ارسال شده و هر دو طرف صحتش رو تایید کردن. اخبار بسیار مهمتری وجود داره در فضای موزیک ولی الان چهار روزه کار همه شده فحش و فحش کاری.
     محض اطلاعتون بلیت ها ۵۰درصد افزایش قیمت داشتن، بلیطهایی که پولش میره توی جیب همین خواننده ها و موزیسینهای دروغگو و کپی‌کار. حالا شما هی دنبال کپی و … بگردید و به ما اتهام بزنین، این دوستان هم به ریش همه بخندن. اگر به اینستاگرام ما سر زده باشید اعتراض آقای فرانسیسکو پارینو هم انعکاس داده شده. لطفا پیش از اتهام زدن کمی به کلمات فکر کنید بعد ازشون استفاده کنید، “واژه” حرمت داره.

 2. بله از متن خبر مشخص هست که “صرفا” خبر رو منتشر کردین! یک پیج اینستاگرامی که به دنبال ایجاد حاشیه هست! حالا یک پیج اومده و به دنبال حقیقت یابی هست در این دغل بازار کپی کار ها شما بیاین و …

  • سهند اینانلو در

   دوست عزیز اولا ما گفتیم حواشی زیادی برای خوانندگان و نوازندگان ایجاد کرده. خب مگر غیر از این بوده؟ ثانیا دیشب سومین کپی از خانم آخوندزاده رو هم افشا کردن که ما همین چند دقیقه قبل خبرش رو بی کم و کاست منتشر کردیم. چون شما طرفدار یکی از دو طرف دعوا هستین قضاوتتون هم جهت دار هست. ولی اگر بیطرفانه نگاه کنید متوجه میشید که ما صرفا خبر رو منتشر کردیم.
   http://musicefars.ir/ghazal-akhondzade/

پاسخ دهید