مجید فلاح پور در گفت وگو با موسیقی فارس:

با یک ارکستر ترکیبی قوی به روی صحنه می رویم

0

موسیقی فارس-سارا صادقی: کنسرت گروه هم نوازان چكاو با همراهی حسین رضا اسدی و امیر رفعتی ،۷ بهمن ماه به روی صحنه می رود ؛ مجید فلاح پور تهیه کننده این کنسرت در گفت وگو با موسیقی فارس درباره جزئیات برگزاری کنسرت هفت بهمن ماه سخن گفت.

مجید فلاح پور تهیه کننده این کنسرت در گفت وگو با موسیقی فارس گفت: کنسرتی که قرار است ،هفتم بهمن ماه در تالار اندیشه برگزار شود ؛ ترکیبی از آثار آقاى درخشانى يك كار از استاد همايون خرم و آثارى از آقاى مهدى مرتضايى و آقاى حسين رضا اسدى است؛ قرار است در این کنسرت ۱۲ قطعه که ۶ قطعه آن محلی و۶ قطعه دیگرسنتی است اجرا شود.

وی در ادامه از حضور حسین رضا اسدی و امیر رفعتی در این کنسرت گفت: حسین رضا اسدی خواننده توان مندی است وکارهای فولکلر و سنتی را خوب می خواند و سه آلبوم هم از او منتشر شده است؛ برای همین ازاو خواستیم که دراین کنسرت ما را همراهی کند؛ همچنین امیر رفعتی هم دیگر خواننده توانمندی است که صدای بسيار خوبی دارد و قرار است گروه را همراهی کند.

این تهیه کننده خاطر نشان کرد: امیر رفعتی فرزند وشاگرد قاسم رفعتی ویکی از شاگردان استاد شجریان است .تصور می کنم حضور این دو خواننده به ارائه کارهاى خوب وحرفه ای کمک خواهد کرد. از دیگر اعضای گروه می توان به مهدی مرتضایی سرپرست ارکستر كه ايشان از نوازنده بسيار عالى و تنظيم كننده خيلى خوبى نيز مى باشد اشاره کرد وبنده هم مدیریت وتهیه کنندگی این ارکستر را به عهده دارم.

فلاح پور با اشاره به جزئیات این کنسرت توضیح داد: ما در بخش محلی از سازهایی چون کنترباس، ویلنسل، پیانو و…استفاده خواهيم كرد، از سازهای سنتی و کلاسیک در كنار هم استفاده كرده ايم در حقیقت یک ارکستر ترکیبی قوی تشکیل داده ایم ؛ تمام نوازندگان حرفه ای هستند ودر ارکستر های بزرگی فعالیت داشته و دارند، این موضوع موجب متفاوت بودن ارکستر ما مى باشد.

وی درخاتمه درباره بلیت فروشی این کنسرت گفت : بلیت فروشی چهارشنبه هفته پیش شروع شده، به لطف خدا خوب پیش می رود؛ قیمت بلیت ها از ۲۰ هزارتومان تا ۶۰ هزار تومان مى باشد ؛ با این حساب تصورمی کنم همه بتوانند از این کنسرت استفاده کنند .به لطف خدا اگر بتوانیم روزاول را پر کنیم روز بعد از اجرا یعنی در تاریخ ۸ بهمن كنسرتمان را تمديد خواهیم كرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید