انتقاد سه هنرمند به گرمی: شما فاسد هستید

0

جوایز گرمی در سال‌های اخیر با واکنش‌های انتقادآمیز فراوانی مواجه شده و احتمالا مراسم سال ۲۰۲۱ نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود.

موسیقی فارس- لیست نامزدهای مراسم گرمی سال ۲۰۲۱ در حالی در شب گذشته اعلام شد  که نام برخی از خوانندگان که در سال گذشته موفقیت‌های زیادی را از آن خود کرده بودند، در لیست نامزدهای معرفی شده نیست.

جاستین بیبر که آلبوم Changes وی تنها در بخش پاپ نامزد شده است ، دراعتراض به این موضوع با انتشار پستی در اینستاگرام خود در واکنش به اعلام نامزدهای گرمی نوشت: من از گرمی ممنونم که برای هنرنمایی‌ام، مرا مورد تقدیر قرار داد. با این وجود، باید بگویم من یک آلبوم R&B ساخته‌ام. آلبوم Changes یک آلبوم R&B بوده و هست و بسیار برایم عجیب است که به این سبک شناخته نمی‌شود! من پروژه‌ای را ساخته‌ام که از آکورد تا ملودی و درام‌های هیپ هاپ انتخاب شده ولی در این بخش قرار نگرفته است. من ناشکری نمی‌کنم. تمام این‌ها افکار من هستند و شما می‌‌توانید آن را بپذیرید یا نه. از تمام کسانی که برای من جنگیدند تا نامزد مراسم گرمی شوم، سپاسگزارم.

جاستین بیبر

همچنین نیکی میناژ رپر و ترانه‌سرا نیز در توییت جدید خود نوشت: هرگز از یاد نخواهم برد که گرمی چگونه به من جایزه بهترین هنرمند تازه‌کار را نداد؛ در صورتی که ۷ تا از آهنگ‌های من همزمان در چارت بیلبورد قرار داشتند و در هفته‌های اول در بین تمام رپرهای زن در آن دهه بهترین بودند!اما آن‌ها جایزه را به یک مرد سفید پوست به نام Boniver اهدا کردند.

نیکی میناژ

د ویکند که هم از غایبان اصلی لیست گرمی ۲۰۲۱ بود، از این مراسم به علت نادیده‌ گرفتنش انتقاد و گلایه کرد. او با انتشار توییتی نوشت: گرمی فاسد می‌ماند. شما به من، طرفدارانم و صنعت موسیقی  مدیون هستید.

د ویکند

از غایبان قابل توجه مراسم گرمی ۲۰۲۱ علاوه بر د ویکند می‌توان به سلنا گومز اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید