«حامد برادران» اولین موزیک ویدئو رسمی خود را منتشر کرد

0

موسیقی فارس_پریسا حسین: اولین موزیک ویدئو رسمی «حامد برادران-آهنگساز، تنظیم کننده و خواننده موسیقی پاپ»، به نام «رفتی از پیشم» در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.

موزیک ویدئو قطعه «رفتی از پیشم» با ترانه سرایی «علیرضا طلیسچی» و «حمیدرضا یوسفی»، موسیقی «حامد برادران»، کارگردانی «سپهر وکیلی» و به همت و تهیه کنندگی «موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر» در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ منتشر شد.

گفتنی ست که حامد برادران پیش از این نیز قطعاتی به نام های «بهت عادت کردم»، «تو به شدت خاصی»، «بهت عادت کردم»(با همکاری محمدرضا گلزار)، «فقط باش»، «من تو بارون»(با همکاری افشین سیاهپوش)، «تو رو دوست دارم»(با همکاری سامان جلیلی) و «ای کاش» را به عنوان خواننده با صدای خود و همکاری هنرمندان دیگر منتشر کرده بود.

وی همچنین همکاری های موفقی را به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده با خوانندگانی همچون «بهنام بانی»، «علیرضا طلیسچی»، «مازیار فلاحی»، «سینا شعبانخانی»، «محمدرضا گلزار»، «میثم ابراهیمی»، «سعید شهروز»، «سامان جلیلی»، «رضا بهرام»، «علی یاسینی» و… را کارنامه هنری خود دارد.

شایان ذکر است که موزیک ویدئو قطعه رفتی از پیشم هم اکنون در سایت موسیقی فارس و کلیه سایت های معتبر موسیقی در دسترس مخاطبان قرار دارد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید