«فرشته زمینی» که زود آسمانی شد

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد: خبر، خبر خوبی نبود بچه بامرام شهر ری که همه او را به ادب و اخلاقش می شناختند، درگذشت.

«حامد ذاکری» ملقب به «حامد هاکان» معروف به دی جی حامد، خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده موسیقی سبک پاپ بود.

کار خودش را در ۶ سالگی با خواندن اشعار مذهبی شروع کرد و در ۱۶ سالگی به موسیقی پاپ روی آورد.

او بعد از سال‌ ها فعالیت در عرصه موسیقی سرانجام در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. گرچه هیچگاه آلبومی به صورت رسمی از او وارد بازار نشد.

اولین آلبوم خود را با عنوان «قاتل حرفه ای» در تابستان ۱۳۸۳ به صورت اینترنتی وارد بازار کرد. او اولین کسی بود که ازسبک دی جی(Dj) در آهنگهای خود استفاده کرد.
دومین آلبوم خود با نام «قاتل حرفه ای ۲» را با همکاری محسن چاوشی درسال ۱۳۹۴ روانه بازار کرد و سومین آلبوم خود را نیز با نام «لوتی دست خوش» در سال ۱۳۹۵ و باز هم به صورت اینترنتی منتشر کرد.

متاسفانه سرنوشت دیگر فرصت نداد که این خواننده عزیز کشورمان، بتواند آلبوم یا تک آهنگ های دیگری را آماده کند. این هنرمند عزیز، در ۱۲ مهر سال ۱۳۹۶ به دلیل ایست قلبی درگذشت.

امروز، اولین و آخرین آلبوم رسمی زنده یاد «حامد هاکان» در ده قطعه و با ترانه و موسیقی «حامد هاکان» و تنظیم «میلاد ترابی»، سه شنبه ۱۵ مرداد ماه ۹۸ منتشر شد.
مجوز نشر این آلبوم موسیقی در بهمن ۱۳۹۷ به همت «موسسه فرهنگی هنری آوای هنر» صادر شد و قطعات آن توسط «میلاد ترابی» باز تنظیم و با در خواست خانواده ایشان در آستانه روز تولد او ( ۱۷ مرداد) منتشر و با نیت صرف عواید آن در امور خیریه در اختیار علاقه‌ مندانش قرار گرفته است.

علاقه مندان و مخاطبان این هنرمند می توانند جهت خرید آلبوم به صورت مجازی به سایت www.itunes.ir مراجعه و به صورت قانونی دانلود نمایند و یا تهیه آلبوم فیزیکی از سوپر مارکت ها و مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی امکان پذیر می باشد. روحش شاد و یادش گرامی.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید