در پی تعطیلی کنسرت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا رقم خورد؛

اجرای آنپلاگد حامد همایون در یوتیوب +فیلم

0

موسیقی فارس_ملیکا انصاری: در پی شیوع کرونا و لغو کلیه رویدادهای فرهنگی و هنری(از جمله تعطیلی کنسرت ها)، برخی از خوانندگان با اجرای زنده در صفحات مجازی برای طرفداران خود سعی در جبران این کمبود و گسترش فرهنگ خانه نشینی _برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا_ کردند.

حامد همایون نیز یکی از همین خوانندگانی است که اقدام به اجرای زنده در دنیای مجازی کرده اند. وی که با قطعه چتر خیس در سال ۹۵ توانست نام خود را در محافل موسیقی مطرح کند پس از انتشار آلبوم «دوباره عشق» کنسرت ها و برنامه های پیاپی را نه تنها در ایران، بلکه در نقاط مختلف جهان روی صحنه برد‌. آخرین دستاورد قابل توجه او اجرا در چندین شهر و سالن های معروف آمریکا است که البته اجرای او در آمریکا و حضور بر سر مزار خواننده معروف لس آنجلسی او را در صدا و سیما ممنوع التصویر کرد. او که ساکن شهر شیراز (شهر محل تولدش) است، اقدام به اجرایی آنپلاگد با همراهی نوازندگان شیرازی(به مدت چهل دقیقه) کرده است. این اجرا که با کیفیت بالایی هم ضبط گردیده در شامگاه پنج شنبه هفتم فروردین و در صفحه یوتیوب شرکت “ترانه شرقی” بارگذاری شد.

گفتنی است حامد همایون منتخبی از آثار خود از جمله “می روم”، “مجنون” و “عاشقانه” را اجرا کرد، همایون ضمن اجرای قطعه جدید خود به اسم « نارفیق »، درباره انتشار آلبوم دوم خود نیز توضیحاتی داد و دلیل تاخیر در انتشار این آلبوم را شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان اعلام کرد.

اجرای آنلاین حامد همایون را در همین صفحه تماشا کنید:

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید