حامد محضر نیا به همراه خانواده خود مهمان امشب برنامه چل چلا

0

موسیقی فارس- سارا صادقی: حامد محضر نیا برای نخستین بار به همراه خانواده خود مهمان ویژه برنامه چل چلا که ساعت 21 از شبکه مازندران پخش می شود خواهد بود.
محضر نیا در خصوص قطعه شب یلدا که در چند سال اخیر با استقبال بی نظیری روبه رو شد به خبرنگار موسیقی فارس گفت: بعد از قطعات قهرمان ایران و ممنونم، شب یلدا قطعه ای بود که  با استقبال بی نظیری روبه رو شد ، موج این کار سال گذشته از اخبار سراسری بیست سی ، برنامه عادل فردوسی پور، شبکه های ماهواره ای وکانال های تلگرامی شروع شد.
وی افزود: سال 92 قرار بود شبکه یک ویژه برنامه ای به مناسبت شب یلدا داشته باشد، برای همین از من خواسته شدکه تیتراژ آن برنامه را بخوانم من هم آهنگی ساختم ولی چون مصادف با اربعین بود پخش نکردند.
این خواننده خاطرنشان کرد:  این آهنگ منتشر نشد تا سال 94 که در اینترنت پخش شد.بعد از پخش آهنگ موج وسیعی شروع شد؛ همان سال مهمان ویژه برنامه شبکه سه بودم که آهنگ از آن شبکه پخش شد.
محضر نیا در خصوص آهنگ یلدا گفت: تیم استار بند که تنظیم کننده روسی است تنظیمات این آهنگ را انجام داده است؛ میکس ومستر آهنگ هم بر عهده شاهین منصوری بوده است. چون دوسال به احترام اربعین سکوت کردم خدا کمک کرد که آهنگ یلدا با موج بی نظیری روبه رو شود .امسال هم از کانال های تلگرام این قطعه را پخش کردند. این آهنگ در کانال گیز میز با 500 هزار دانلود روبه رو شد.
وی در خاتمه افزود: این موضوع برای من یک پیام داشت وان این بود که لازم نیست برای شنیده شدن آهنگم میلیاردها پول خرج کنم یا بیلبورد بزنم ؛ کار اگر خوب باشد به خودی خود دیده می شود ومردم آن را انتخاب می کنندو می پسندند.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید