در ادامه حواشی اجرای پلی بک حامد زمانی؛

روایت دانشجویان دانشگاه تهران جنوب از حضور حامد زمانی برای اجرای برنامه

0

موسیقی فارس_مهدیه رحمانی: در پی ایجاد حاشیه اجرای پلی بک و لب خوانی حامد زمانی در مراسم بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران_ واحد تهران جنوب_ شنیده ها حاکی از رفتار نامناسب و برخورد غیرصمیمانه زمانی با دانشجویان خبر می دهد.
طبق گفته های دانشجویان این واحد دانشگاهی، در روز ۲۹ بهمن ویژه برنامه ای به مناسبت جشن ۴۰ سالگی انقلاب برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مجتمع ولیعصر برگزار شد و وحید رحیمیان، استندآپ کمدین مشهورِ برنامه خنداننده شو، و همچنین حامد زمانی مهمانان این ویژه برنامه بودند.
زمانی ابتدا به طور جدی و معترضانه اعتراض خود را نسبت به آوردن کمدین برای این جشن اعلام کرد و اضافه کرد که چرا برای جشن ۴۰ سالگی انقلاب کمدین آورده اید؟!
وی همچنین در برخورد با دانشجویی که برای ارتباط برقرار کردن با زمانی اسمِ کوچک او را صدا زد برخورد تند و نامناسبی داشت و از دانشجو خواست که از جایش بلند شود و اگر جرات دارد خودش را معرفی کند!
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب در ازای اجرای زنده حامد زمانی مبلغ ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کرده بود که گویا با ارائه فیلم و مدارک موجود، این اجرا پلی بک بوده و شنیده ها حکایت از آن دارد که بسیج دانشجویی در صدد است مبلغ پرداختی را از زمانی پس بگیرد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید