رفع ممنوع الکاری حمید عسکری پس از شش ماه

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: حمید عسکری ساعتی پیش با انتشار تیزری در حساب شخصی اینستاگرامش ضمن اعلام پایان ممنوع الفعالیتی، خبر از برگزاری کنسرتش در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی داد.
وی در این تیزر یک دقیقه ای علاوه بر اعلام پایان دوره ممنوع الکاری اش با مخاطبانش این گونه سخن گفته است: «دوره همیشه سخت است. جدایی همیشه تلخ است. مخصوصا وقتی دست خودت نباشد و دلیلش هم برایت قابل هضم نباشد. این شش ماهی که من را از لذت با شما بودن محروم کردند به من ۶۰ سال گذشت. بی خیال گذشت. دلیل اینکه وارد موسیقی شدم عشق بود. دلیل ادامه موسیقی در این شرایط سخت و پیچیده امروز فقط وجود شماست و عشقی که شما به من داده اید. یک بار دیگر روی صحنه هم صدا با هم ۲۰ مرداد، سالن میلاد نمایشگاه».
شایان ذکر است که علاقه مندان برای تهیه بلیت این اجرا می توانند از ساعت ۱۲:۰۰ روز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۸، به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

حمید عسکری شش ماه پیش به دلیل تک خوانی «نگین پارسا-نوازنده، آهنگساز، خواننده زن ایرانی و گیتاریست گروه حمید عسکری» در لحظاتی از اجرای آهنگ «کجای دنیامی» در کنسرتش در برج میلاد با اعلام دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی تا اطلاع ثانوی از برگزاری کنسرت منع شد و فعالیت گروه و موسسه برگزار کننده نیز به حالت تعلیق درآمد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید