به سرپرستی حمید بهروزی نیا؛

سینا سرلک همراه با لوتوس در تبریز کنسرت می دهد

0

موسیقی فارس- محمدعبدالهی: گروه موسیقی «لوتوس» به سرپرستی حمید بهروزی نیا و خوانندگی سینا سرلک در تبریز روی سن می رود.

حمید بهروزی نیا با اعلام این خبر در گفت و گو با موسیقی فارس اظهار داشت: کنسرت های گروه لوتوس به خوانندگی سینا سرلک از هم اکنون آغاز شده و توانستیم اولی کنسرت خود را در شهر هنردوست اهواز برگزار کنیم . در ادامه نیز کنسرتی در تاریخ 12 تیرماه در شهر تبریز پیش رو داریم.

وی ادامه داد: سینا سرلک، خواننده قدیی گروه لوتوس است که اخیرا کنسرت های مشترکمان را آغاز کرده ایم و اخیرا نیز کنسرتی در شهر اهواز داشتیم که اتفاقا با استقبال خوبی از سوی هواداران موسیقی سنتی و نیز این خواننده مواجه شد.

این نوازنده و آهنگساز در ادامه گفت: در ادامه برگزاری کنسرت های گروه لوتوس قرار است در شهرهای مختلف ایران نیز کنسرت هایی را برگزار کند که به زودی اخبارشان اعلام می شود. تمرینات ما برای این اجراها در دست انجام است . افشین جیحون (گیتاربیس)، علیرضا بابایی( پیانو)، وحید سلیمانی (کمانچه)، سروش رستمی (گیتارالکتریک)، عمران فروزش (سازهای کوبه‌ای)، آیدین شفایی پرکاشن) و من با تار و سه تار اعضای گروه لوتوس را تشکیل می دهیم.(

بهروزی نیا در پایان از برگزاری کنسرت های مشابه در آمریکا و کانادا خبر داد و تاکید کرد: کنسرت هایی با این ترکیب وهمرهی گروه موسیقی «جانا» در آمریکا و کانادا خواهیم داشت. در این اجراهای قطعاتی از آلبوم «فرزند ایران» اجرا می شود. همچین از قطعات ساخته شده توسط علیرضا افکاری و پدرام کشتکار برای سینا سرلک نیز استفاده خواهیم کرد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید