تصدیق گزارش ایرناپلاس در «حالا خورشید»

حمید هیراد پلی‌بک خوانی در کنسرت را تأیید کرد

0

موسیقی فارس– هفتم آبان ماه جاری، رسانه های موسیقی از محکومیت حمید هیراد خبر داده بودند. حالا و بعد از نزدیک به دو هفته،هیراد خودش هم خبر پلی بک خواندن را تأیید کرد.

بعد از آن که رسانه‌های مختلف این خبر را منتشر کردند، برخی طرفداران هیراد، رسانه‌ها را به شیطنت و گاه، دروغ متهم کردند. امروز این خواننده پاپ، در برنامه «حالا خورشید» حضور پیدا کرد و درباره حواشی پیش‌آمده به خاطر اجرای پلی‌بک در کنسرتش توضیح داد. این خواننده در این برنامه گفت: من در کنسرت شیراز کسالت شدیدی داشتم و برای خواندن قطعه «یار» که اوج بالایی داشت و نیاز به فعالیت شدیدی داشتم، مجبور بودم پلی‌بک بخوانم.

وی افزود: من فقط بخشی از یک ترانه را پلی بک خواندم، اما همه‌جا نوشتند تمام کنسرت‌های من پلی‌بک بوده است. شاید باید می‌آمدم و عذرخواهی می‌کردم، اما جوّ به حدی سنگین شده بود و من گوشه رینگ بودم که راستش ترسیدم.

البته قبلا هم به پلی بک خوانی بخشی از این کنسرت اشاره شده و آمده بود: «دفتر موسیقی، «پلی بک» بودن بخشی از کنسرت هیراد را تأیید کرده است و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری در گفت‌وگو با «ایرناپلاس» ضمن تأیید این خبر از نبود قانون برای برخورد با موارد اینچنینی خبر داد و اعلام کرد: پیش از این مواردی از پلی بک در کنسرت‌ها نبوده و با وجود این اتفاق باید قوانین مرتبط با آن نیز وضع شود.»

حالا و پس از اعتراف این خواننده، باید منتظر واکنش طرفداران هیراد باشیم. هرچند اتفاقات کنسرت شیراز هیراد باعث شد تا خوانندگان دیگر نیز با دقت و تسلط بیشتری به برگزاری کنسرت اقدام کنند.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید