«غروب دیروز» با صدای هانی مهدی زاده منتشر شد

0

موسیقی فارس-به همت مؤسسه فرهنگی هنری «هنر آفرینان آوای جم»، غروب دیروز، اولین البوم مجاز هانی مهدی زاده  با همکاری هنرمندانِ به نامِ عرصه موسیقی منتشر شد
مهدی زاده در خصوص این آلبوم گفت: «غروب دیروز» آهنگی است که از سال 1392 روی آن فکر و برنامه ریزی شده است.
از همان ابتدای کار تصمیم گرفتم که به دنبال جذب سلیقه ای خاص نباشم و فضای آلبومم به شکلی باشد که تمام سلایق موسیقایی را در برگیرد؛ به همین دلیل هم در ساخت این اثر با افرادی همکاری کرده ام که موفقیت شان در جذب همه نوع سلیقه ای اثبات شده است.
ناشر این کار مؤسسه فرهنگی هنری آوای جم با مدیریت مهرزاد خواجه امیری است.
وی افزود: ترانه های این آلبوم را زهرا عاملی، احسان رشیدی، علیرضا سلیمانی ،مریم حایری و …. سروده اند و آهنگسازی آثار را نیز مهدی یراحی و حامد حنیفی بر عهده داشته اند، البته تعداد زیادی از آثار نیز با آهنگسازی خودم در این آلبوم منتشر می شود.
این خواننده تاکید کرد: در دو بخش تنظیم و میکس با افرادی چون آبان حبیبی ، معین راهبر، فواد امیری و وحید مهراد همکاری داشته ام و از نوازندگان آثار این آلبوم نیز می توانم به فیروز ویسانلو، هومن نامداری، میثم مروستی و رضا تاجبخش اشاره کنم.
وی همچنین در خصوص برنامه آتی خود گفت: هر هنرمندی که آلبومی را به صورت مجاز منتشر می کند به دنبال برگزاری کنسرت هم خواهد بود…؛ من هم در صدد برگزاری کنسرت هستم، اگرچه هنوز زمان دقیقی را برای آن در نظر نگرفته ام.

هانی مهدی زاده متولد ۶۳ تهران و دارای تحصیلات فوق لیسانس در رشته حقوق میباشد و به دلیل علاقه زیاد به موسیقی، از همان سنین نوجوانی به آهنگسازی و نوازندگی گیتار پرداخته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید