استایلز: مردانگی مرد را برگردانید

0

موسیقی فارس-لباس پوشیدن زنانه یکی از خوانندگان غربی سوژه رسانه ها و موجب انتقاداتی از سوی جامعه هنری غرب شد.

در ادامه هری استایلز با انتشار یک تصویر عجیب به انتقاد نویسنده آمریکایی از لباس‌های زنانه‌ای که به تن کرد پاسخ داد.

هری استایلز چهارشنبه (۲ دسامبر) به انتقاد کندس اوونز نویسنده‌ی محافظه‌کار آمریکایی از تصاویر جنجالی او با لباس زنانه برای مجله‌ی «ووگ» واکنش نشان داد. اوونز ۳۱ ساله ۱۶ نوامبر در صفحه‌ی توییترش نوشته بود:‌ هیچ جامعه‌ای بدون مردان قدرتمند دوام پیدا نمی‌کند. شرق این را می‌داند. در غرب، فمینیزه‌‌ کردن مداوم مردان ما همزمان با تعلیم مارکسیسم به فرزندان‌مان اتفاقی نیست. این یک تهاجم آشکار است. مردانگی مرد را برگردانید.

استایلز به‌تازگی با ارسال تصویری از خود در اینستاگرام در حالی که موز به دهان دارد و لباسی ناموزون به رنگ آبی روشن به تن دارد به اظهارات اوونز کنایه می‌زند و می‌نویسد: مردانگی مرد را برگردانید.

استایلز در مصاحبه با «ورایتی» نیز به اظهارات اوونز واکنش نشان داده و می‌گوید: اگر چیزهایی را نپوشید به این علت که زنانه است، دنیایی از لباس‌های عالی را از خود محروم می‌کنید. به نظر من هیجان‌انگیز این است که هر چه بخواهید می‌توانید بپوشید. لازم نیست حتماً لباس اکس یا ایگرگ باشد. این مرزها هرچه بیشتر در حال محو شدن است.

بازیگر فیلم «نگران نباش عزیزم» (Don’t Worry Darling) به «ووگ» گفته بود که با الهام از «دیوید بویی»، «پرنس»، «الویس پرسلی» و «فردی مرکوری» که موسیقی‌شان را تحسین می‌کند به پوشیدن لباس زنانه علاقه پیدا کرده است. استایلز گفته بود: لباس‌های پرزرق‌وبرق می‌پوشم و احساس نمی‌کنم که دیوانه به نظر می‌رسم. استایلز اضافه می‌کند:‌ به نظر من اگر لباسی گیر بیاورید که حس شگفت‌انگیزی به شما بدهد، مثل لباس ابرقهرمانان عمل می‌کند. لباس وجود دارد برای لذت بردن و آزمودن و بازیگوشی کردن. وقتی این مفهوم که «بعضی لباس‌ها مردانه و بعضی زنانه‌اند» را کنار می‌گذارید، وقتی این محدودیت را حذف می‌کنید، طبیعتاً میدان بازی را گسترده‌تر می‌کنید

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید