ویژه‌برنامه عاشورایی هزارصدا پنج شنبه 20 آبان برگزار می‌شود

0

موسیقی فارس-برنامه موسیقایی هزارصدا، به مناسبت تقارن با ایام ماه محرم و صفر، ویژه‌برنامه عاشورایی برگزار می‌کند. در این برنامه که پنج‌شنبه 20 آبان ماه برگزار می‌شود، رضا مهدوی به عنوان کارشناس آهنگسازی، حجت اشرف زاده به عنوان کارشناس آواز و علیرضا بدیع به عنوان کارشناس شعر، به بحث در زمینه موسیقی مذهبی، آیینی و به ویژه عاشورایی خواهند پرداخت و اجرای گروه‌های موسیقی ایرانی و خوانندگان پاپ را بررسی خواهند کرد. برخلاف همه برنامه‌های قبلی هزارصدا که یا در ژانر پاپ و یا سنتی برگزار می‌شد و شکل مسابقه‌ای داشت، در این ویژه برنامه گرو‌ه‌ها به صورت مهمان اجرای برنامه خواهند داشت و در پایان هر اجرا کارشناسان درباره آن به بحث و صحبت خواهند پرداخت و این آثار و دیگر آثار این ژانر از موسیقی را تحلیل خواهند کرد.

علیا کاظمیان و علیرضا جعفر زاده به همراه گروه‌های موسیقی دستگاهی ایران و بهرام نازمهر، مهدی عبدلی، علی نفری و عبد نیک در بخش پاپ سنتی و پاپ آثاری را برای حاضران در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران اجرا خواهند کرد.

همچنین این برنامه میان برنامه‌هایی خواهد داشت که از آن جمله پخش قطعاتی از آلبوم خاتون به خوانندگی حجت اشرف‌زاده است که اخیرا منتشر شده است.

این برنامه در ساعت 15 تا 18 روز پنج شنبه 20 آبان ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

هزارصدا برنامه‌ای‌ است که هر ماه دو بار و در دو ژانر موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی پاپ برگزار می‌شود و بنیان‌گذار، مدیر و مجری آن آرش نصیری روزنامه‌نگار موسیقی‌ است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید