فرازهایی از صحبت های حسین علیزاده

0

موسیقی فارس- حسین علیزاده در یادبود هوشنگ ظریف به صورت مجازی سخنانی ایراد کرد.

مراسم یادبود زنده یاد هوشنگ ظریف در فضای مجازی و از طریق اینستاگرام برگزار شد.

در این مراسم یادبود با صحبت‌هایی از حسین علیزاده، فرهاد فخرالدینی ، حمید متبسم و… در این به صورت زنده و یا در قالب ویدئو و یا صداهایی پیش ضبط شده یاد و خاطره هنرمند فقید موسیقی استاد هوشنگ ظریف گرامی داشته شد.

مراسم یادبود استاد ظریف در شامگاه 29 فروردین ماه 1399 مصادف با چهلمین روز درگذشت این پیشکسوت موسیقی در اینستاگرام برگزار شد .

حسین علیزاده در این مراسم مجازی درباره ظریف گفت: در دوران جوانی همواره از ایام عید با عنوان ایام دوری از ظریف یاد می‌کنیم که هر سال عید بدون اطلاع استاد در خانه ایشان می‌رفتیم تا استاد را از دور ببینیم. امسال نوروز هم یاد استاد در دل من زنده شد.

ظریف با خاطراتش در ذهن من زنده است و فقدانش برای من فقط یک خواب تلخ بیش نیست. اکنون بعد از ۵۰ سال لحظه لحظه شاگر ظریف بودن را در خاطر دارم و همیشه برای من این سوال مطرح است که ظریف چگونه انسانی بود که هرگز یاد و عشق و خاطره اش از ذهن شاگردانش محو نمی‌شود. شاگردان ظریف از او عشق آموختند چون کودکی که عشق را از والدینش ناخواسته احساس می‌کند. این عزیزان بعد از فقدان برای ما همیشگی می شوند و حضورشان در دل ما دائم است. ظریف معنای کامل عشق بود.

صحبتهایوی را در موسیقی فارس بشنوید.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید