قدردانی مدیر دولتی از مقام هنری استاد دهلوی

هزینه های درمان پیگیری می شود

0

موسیقی فارس– مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در دیدار با استاد حسین دهلوی هنرمند پیشکسوت موسیقی ایرانی بر ضرورت پیگیری هزینه های درمانی وی تاکید کرد.

به گزارش موسیقی فارس، به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سید حسین سید زاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر سه شنبه بیستم شهریور ماه  همراه با اصغر همت  عضو هیات مدیره این مجموعه و زهرا حق شعار مشاور مدیر عامل با حضور در منزل خواهر استاد حسین دهلوی ضمن عیادت از این هنرمند از بیش از نیم قرن فعالیت هنری او قدردانی کرد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در این دیدار ضمن پیگیری روند درمانی این هنرمند نام آور گفت: استاد دهلوی از سرمایه ها و گنجینه های ارزنده ایران محسوب می شوند. درخشش فرهنگ و ایرانی با وجود افرادی چون استاد دهلوی تداوم می یابد.

سیدزاده با اشاره به اقدامات صندوق اعتباری در حمایت از هنرمندان پیشکسوت افزود: ارج نهادن به تلاش و کوشش هنرمندان پیشکسوت که سالیان متمادی در این عرصه فعالیت داشتند از افتخارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. امیدواریم با همراهی صندوق اعتباری هنر روند و هزینه های درمانی استاد دهلوی با سهولت سپری شود.

روابط عمومی صندوق اعتباری هنر در پایان خبر نوشته است: «استاد دهلوی در مدت حضور در سرای سالمندان به بیماری افسردگی دچار شده بود و اکنون توسط خواهر و برادر این هنرمند مهدخت و محسن دهلوی نگهداری می شود.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید