حسین نجفی :

آلبوم «تاثیر مثبت » تا انتهای شهریور ماه منتشر می شود

0

موسیقی فارس _ سارا صادقی : آلبوم تاثیر مثبت نخستین آلبوم رسمی حسین نجفی به زودی در سراسر کشور منتشر می شود. حسین نجفی خواننده آلبوم تاثیر مثبت با اعلام این خبر به خبرنگار موسیقی دیباچه گفت: آلبوم تاثیر مثبت ۱۱ قطعه را شامل می شود؛ که یکی از آهنگ های آن ریمیکس است ، آلبوم تا انتهای شهریور ماه منتشر خواهد شد. قصد دارم برای این آلبوم مراسم رونمایی داشته باشم .تاریخ دقیق برگزاری مراسم رونمایی وانتشار آلبوم اطلاع رسانی خواهد شد .

وی با اشاره به نام تک آهنگ ها گفت: نام ترکها جرقه ،اولین برخورد، عاشقی ،خوش قلب ،تاثیر مثبت ،سهم من ،بهش بگین ،بارون بدون موقع ،مثل تو وریمیکس است .
این خواننده در ادامه افزود: ما در این آلبوم از نوازندگان بزرگی چون پیام طونی ،فیروز ویسانلو ،مجتبی تقی پور ،ایزدی پارسا ،آرمین قیطاسی ،فرجام فلکی ، و همچنین مهشاد عرب به عنوان «ترانه سرا» و دانیال شهرتی به عنوان «آهنگسازی و تنظیم کننده » استفاده کرده ایم.
وی خاطر نشان کرد: این آلبوم طی یک سال نیم تا دوسال جمع آوری شده است ؛طبیعا می توان گفت با پوست ،گوشت واستخوانمان آن را جمع آوری کردیم . ترک ۸ به اسم «بهش بگین » نام گذاری شده است این ترک را به برادر زاده ام تقدیم کردم ؛ چون یک سال نیم پیش سر ضبط این کار همسر عزیزش را از دست داد ،این کار به روح بلند اوتقدیم شد.
نجفی با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: بعد از انتشار آلبوم تک ترک هایی آماده دارم وهمچنین قرار است بعد از محرم آخر آذرماه یا زمستان در ایوان شمس یا سالن اریکه کنسرتی برگزار کنم . در این کنسرت ۲۰ کار اجرا خواهد شد . ۷ الی ۸ ترک از کارهای منتشر شده ام به اضافه آلبوم تازه ام را اجرا می کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید