همکاری مشترک حسین زمان با مهدی یراحی و مونا برزویی

1

موسیقی فارس-غزل خواجوی: حسین زمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، خبر از همکاری خود با مهدی یراحی و مونا برزویی داد.

حسین زمان خواننده پاپ دهه هفتاد که به تازگی بعد از حدود ۱۷ سال دوری اجباری، در سال ۹۷ توانست دوباره بر روی صحنه برگردد و خوانندگی را از سر بگیرد، از همکاری مشترک خود با مهدی یراحی و مونا برزویی خبر داد.

مهدی یراحی که برای مدتی مجوز فعالیت نداشت، فعالیت خود را دوباره آغاز کرده و تک آهنگ جدیدی به نام “لاک‌پشت” را به زودی منتشر خواهد کرد.

مونا برزویی، ترانه سرا، پیش از این نیز با مهدی یراحی در قطعه‌هایی هم‌چون سال درد، امپراطور، دیوار و… همکاری داشته است و این بار نیز در قطعه جدید او حضور دارد.

حسین زمان درباره این همکاری نوشت:«مونا بروزیی از جمله ترانه‌سرایانی است که آن‌چه می‌خواهد می‌سراید نه آن‌چه می‌خواهند. مهدی یراحی نیز از جمله هنرمندانی است که تلاش نموده زبان مردم باشد و ‌فرمایشی کار نکند. هر دو ایشان از معدود هنرمندان ارزشمندی هستند که در این آشفته بازار موسیقی مستقل عمل کرده‌اند و البته بهای سنگینی هم پرداخت نموده‌اند. من علاقه و ارادت خاصی به این دو بزرگوار دارم. فرصت مغتنمی به‌دست آمده تا بتوانم با این عزیزان همکاری مشترکی داشته باشم. امیدوارم بتوانیم به زودی حاصل این همکاری را تقدیم مخاطبین خود نماییم.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

1 دیدگاه

  1. مهدی یراحی همچنان مجوز فعالیت نداره و با وجود ممنوعیت، کار منتشر میکنه.
    اینطور که نوشتید ظاهرا در جریان نیستید که سه ماه پیش هم کار منتشر کرد و دست از ساخت و انتشار کار طی این دو سالی که ممنوع از کار هست، برنداشت و همه اینها در حالی هست که ایشون ممنوع از کاره.

پاسخ دهید