درهمراهی با ارکستر بزرگ؛

حسین ضروری روی سن اندیشه رفت

0

موسیقی فارس– حسین ضروری با همراهی گروه کر و ارکستر ۸۰ نفره آوای شفق در نهم اسفندماه سال جاری در حوزه هنری تهران به روی صحنه رفت و با استقبال کم نظیر حضار و اهالی موسیقی روبرو گردید.

به گزارش موسیقی فارس، فضای حاکم بر کنسرت را تلفیقی از سبکهای کلاسیک ،فولکلر و پاپ تشکیل میداد و ضروری تا حد زیادی توانست از پس انجام این تلفیق بر آید و کار خود را در ژانر جدیدی از موسیقی که کمتر تجربه شده است قرار دهد به نحوی که در کنار یک اجرای فاخر و هنری پاسخگوی طیف وسیعی از سلایق موسیقیایی باشد.
حسین ضروری موسس و خواننده ارکستر آوای شفق، خود در این اجرا نوازندگان و گروه کر را رهبری میکرد و همزمان در بخشهایی که باید میخواند به اجرا می پرداخت و این امر تا حدی کار را برای او و ارکستر سخت کرده بود، با این وجود ارکستر و گروه کر از هماهنگی نسبی خوبی برخوردار بودند و از نظر کیفی میتوان گفت همه چیز در جای خود قرار گرفت . همچنین در بخش اجرای آثار، حسین ضروری به خوبی توانست قدرت خوانندگی خود را با اجرای قدرتمند و تکنیکال قطعات به نمایش بگذارد و با وجود تعداد زیاد قطعات این کیفیت را تا پایان کنسرت حفظ کند.
از هنرمندان حاضر در این کنسرت میتوان به آقایان چنگیز حبیبیان،چنگیز جلیلوند،مهدی صبری،امیر عباس رجبیان و خانم فاطیما درستکار اشاره کرد.لازم به ذكر است تهيه كننده اين اجرا آقاى مجيد فلاح پور و مديراجرايى آن خانم اميرى مقدم بوده است.

در ادامه عکس های این کنسرت را مشاهده کنید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید