گاف عجیب «کیهان» در حمله به «حسین زمان» و «مهدی یراحی»

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: شب گذشته (جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸) «کیهان» متن تندی را علیه «مهدی یراحی» و «حسین زمان» در سایت رسمی خود منتشر کرد. نکته جالب توجه این متن، گاف عجیبی است که کیهان داده و تاریخ برگزاری کنسرت «حسین زمان» را اشتباه حدس زده است. کیهان در این متن قید کرده است که این خواننده(حسین زمان) با برپایی نشست خبری از برگزاری کنسرت جدید خود خبر داده است! این در حالی است که «حسین زمان» درست شب قلبش(پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸) پس از ۱۷ سال ممنوع الکاری و سکوت در برج میلاد به روی صحنه رفته بود.

متن کاملی که کیهان منتشر کرده بدین شرح می باشد: «پس از اجرای کنسرت یک خواننده که در کلیپ اخیر خودش به دفاع مقدس حمله کرده بود، کنسرت یک خواننده حامی‌ فتنه نیز اجرا خواهد شد!
چندی قبل کنسرت «م. ی» درحالی برگزار شد که این خواننده چندی قبل با تولید یک کلیپ، دفاع مردم ایران از مرز های زمینی و اعتقادیشان را زیر سؤال برده بود.
اما اخیرا «ح. ز» خواننده‌ای که سال ۸۸ در نقش مدافع فتنه برآمده بود، با برپایی نشست خبری، از کنسرت جدید خود خبر داد! وی نه تنها در هیچ اظهار نظری از همراهی‌ اش با فتنه‌گرها ابراز پشیمانی نکرده بود که از پیام تبریک یکی از مقامات به مناسبت حماسه ۹ دی نیز خشمگین شده بود!».

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید