حمایت حوزه هنری از پارسا خائف و آرمان امیدی در پی درخشش در برنامه عصر جدید

0

موسیقی فارس_هما سعادت: در پی درخشش دو هنرمند نوجوان کشورمان «پارسا خائف» و «آرمان امیدی»، در در مسابقات استعداد یابی «عصر جدید»، مرکز موسیقی سازمان حوزه هنری ضمن تبریک، برای حمایت از این دو استعداد کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری در روز یکشنبه، مرکز موسیقی در اطلاعیه‌ خود در توصیف خوانندگی خائف آورده است: آواز پارسا خائف، بار دیگر آوازه موسیقی سنتی و ظرفیت شگفت آن را در جذب مخاطب یادآور شد و نماینده اصیلی بود از رویش‌های جوان موسیقی انقلاب اسلامی که طلیعه فرداهای هنر ایران‌زمین‌اند. از آنجا که این هنرمند نخستین زمزمه‌های آواز را در کلاس های حوزه هنری داشته است، مرکز موسیقی حوزه هنری در ادامه این مسیر حامی و همراه ایشان خواهد بود.

مرکز موسیقی حوزه هنری همچنین از هنرمند نوجوان بختیاری، آرمان امیدی، بخاطر خوش‌آوازه‌تر ساختن آواز اصیل بختیاری قدردانی کرده و برای حمایت از وی نیز اعلام آمادگی کرده است.

نخستین برنامه تلویزیونی استعدادیابی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران، با نام عصرجدید و با حضور استعدادهایی در زمینه­های سرگرمی، هنری و مهارت­های ورزشی در ماه­های گذشته با اجرای احسان علیخانی و داوری سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد، امین حیایی و رویا نونهالی از شبکه سه سیما پخش شد و سرو صدا و حواشی زیادی را نیز به دنبال داشت.

منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید