با شرایطی ویژه برای کرجی ها

کنسرواتوار جان کیج از علاقه مندان موسیقی ثبت نام می کند

0

موسیقی فارس– کنسرواتوار جان کیج به مدیریت استاد نادر مشایخی ثبت نام می کند.
به گزارش موسیقی فارس، كنسرواتوار جان كيج داراى ١٠ ترم اعم از ٤ترم عمومي و ٦ ترم تخصصى از علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد. دانشجويان در پايان دوره مدرك مورد تاييد وزارت علوم دريافت مي كنند و توانايى شركت در ازمون ورودى بهترين دانشگاه هاى دنيا را خواهند داشت.
يكى از دروسى كه در بين درس هاى موسيقى تدريس مي شود زبان است که دانشجويان از بين زبان هاي انگليسي، آلماني، فرانسوي بايد با توجه به آينده تحصيلي خود يك زبان را انتخاب كنند.
در مورد اهداف نوازندگى كنسرواتوار جان كيج ، اين طور نيست كه فقط به اموزش تكنيك ها و رپرتوار قبل از ١٩٠٠ ميلادي اكتفا كند. إز ترم ٥ تا ترم ١٠ تمركز شديدي به اتفاقات بعد إز ١٩٠٠ ميلادي تا به امروز خواهد داشت. در مورد اهنگسازي و رهبري هم همين طور خواهد بود.

كنسرواتوار جان كيج در اهنگسازى برأي اولين بار در ايران به شكل بسيار علمي و تخصصي به مقوله الكترواكوستيك و اهنگسازي با كامپيوتر براي خلق يك اثر اكوستيك و همچين به هنر پرفورمنس خواهد پرداخت . كنسرواتوار جان كيج برنامه بسيار ويژه اي براي ديكته موسيقي تنال، تنال ازاد و اتنال دارد. اين سيستم أموزشي توسط خود كنسرواتوار طراحي شده و نتايج بي نظیري را از نظر آموزشي داشته است به طوري كه تمامي دانشجويان در پايان ترم توانايي نوشتن ديكته اتنال را خواهند داشت.
یکی از اتفاقات مهم و ویژه  در نظر گرفته شده برای مردم کرج این است که کنسرواتوار جان کیج برای دانش پذیران عزیزی که در کرج اقامت دارند، این امکان را فراهم ساخته که آزمون ورودی را در همان کرج برگزار کند.
کنسرواتوار جان کیج در تهران میدان ولیعصر پایین تر از سفارت عراق بن بست صدف پلاک ۱۲ کنسرواتوار کیج واقع شده است. (شماره تماس:
۰۲۱_۸۶۰۳۶۶۹۵
۰۹۱۴۶۰۰۹۵۰۶)
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری اخبار مربوطه می توانند به کانال تلگرامی
@cageconservatory
و یا صفحه اینستاگرام
johncage_conservatory
مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید