معرفی برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان+ اسامی

0

موسیقی فارس_هما سعادت: شب گذشته پنجم شهریور ماه ۱۳۹۸، مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ایران در تالار وحدت تهران برگزار شد و هیئت داوران این مراسم که یکی از فراگیرترین رویدادهای موسیقی در کشور است به معرفی برگزیدگان بخش های مختلف آن پرداختند.
آیین اختتامیه جشنواره ملی موسیقی جوان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد و تعدادی از هنرمندان سرشناس کشورمان برگزار شد.  در این مراسم هیئت برگزاری فستیوال هر ساله به معرفی برگزیدگان در سه بخش جداگانه موسیقی نواحی، موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک می پردازد. در همین راستا طی مراسمی که در تالار وحدت برگزار شد اسامی برگزیدگان جشنواره اعلام گشت.
برای مشاهده اسامی برگزیدگان هیات داوران بخش های سه گانه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان می توانید به انتهای همین خبر مراجعه نموده و فهرست اسامی را در قالب فایل های تعبیه شده مشاهده نمایید.
سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از روز پنجم مرداد تا پنجم شهریور ماه سال ۱۳۹۸ به همت انجمن موسیقی ایران و همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار رودکی با دبیری علمی هومان اسعدی و مشارکت ۱۱۰ استاد برجسته موسیقی کشور برگزار شد.

 

اسامی برگزیدگان در سه بخش مجزا؛

کلاسیک

نواحی

دستگاهی

 

منبع: اختصاصی موزیک فارس


 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید