جشنواره موسیقی امیرجاهد به ایستگاه پایانی رسید

0

موسیقی فارس-آخرین روز از اجراهای دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد در سالن ایوان شمس برگزار شد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی امیرجاهد، چهارمین روز از اجراهای جشنواره موسیقی امیرجاهد سه‌شنبه چهارم تیر در حالی برگزار شد که شرکت‌کنندگان در رشته موسیقی ایرانی (ساز، آواز و گروه نوازی) از شهرستان‌ها به روی صحنه رفتند.
در آخرین روز اجراهای

و با اجرای این گروه‌ها و ارزیابی داوران، اجراهای دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد به پایان رسید.

هیئت داوران و همچنین مخاطبانی که در روزهای مختلف اجراهای جشنواره را دنبال می‌کردند، روز گذشته اجراهای شرکت‌کنندگان شهرستانی را چشمگیر و درخور تحسین دانستند. تسلط شرکت‌کنندگان بر ردیف موسیقی ایرانی، قطعات انتخابی و همچنین گروه‌نوازی بخصوص در رده‌های سنی پایین‌تر از ویژگی‌هایی بود که مخاطبان را شگفت‌زده می‌کرد.

دوشنبه سوم تیرماه نیز در رشته سازهای غربی شرکت‌کنندگان در رده‌های سنی مختلف به هنرنمایی پرداختند.

طبق جدول زمان‌بندی دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد روزهای 27 و 28 خردادماه شرکت‌کنندگان شهر تهران برای سازهای ایرانی، سوم تیر به شرکت‌کنندگان شهر تهران برای سازهای غربی و چهارم تیرماه به شرکت‌کنندگان شهرستان‌ها و حومه تهران برای سازهای ایرانی و همچنین گروه نوازی در هر شب اختصاص داشت.

هیئت داوران دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد در بخش سازهای ایرانی میلاد کیایی، سید محمد میرزمانی، مظفر شفیعی، بهناز ذاکری، بابک بنی حسینی، علی طریقت، در بخش سازهای غربی محمدعلی موسوی، فاروق جهانشاهی فرد، فرنوش تدین، مهدی مساح بیدگلی، محسن میکائیلی و در بخش گروه نوازی علی تحریری، بهرام ساعد، داود یاسری و آرش فرهنگ‌فر بودند.

مراسم اختتامیه دومین جشنواره موسیقی امیرجاهد با معرفی برگزیدگان پنجشنبه ششم تیرماه از ساعت 19 در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید