قالب جشنواره «چابهار» صورت گرفت؛

ادای احترام دو خواننده پاپ به سیل‌زدگان

0

موسیقی فارس-جشنواره موسیقی نوروزی منطقه آزاد چابهار با اجرای علیرضا طلیسچی و شهاب مظفری به کار خود پایان داد.
به گزارش موسیقی فارس، جشنواره موسیقی نوروزی منطقه آزاد چابهار با اجرای علیرضاطلیسچی و شهاب مظفری؛ شنبه دهم فروردین ماه به کار خود پایان داد.
علیرضا طلیسچی در ابتدای کنسرتش گفت: همیشه سعی کرده‌ام با اجراها و آثارم دل مردم را شاد کنم و امشب از اتفاقات اخیر در کشورم بسیار اندوهگینم. ولی اینکه با این شرایط بازهم می‌توانم دل مردم داغدیده را برای لحظاتی اندک شاد کنم به من انرژی حضور روی صحنه را داده و بی‌شک تا زمانی که این انرژی هست، من هم در کنار مردمم هستم.
این خواننده در بخش پایانی برنامه خود هم قطعه «دیوونه دوست داشتنی» را به همه بازماندگان سیل تقدیم کرد و گفت: این هم نوایی به گوش همه هموطنانم برسد و برای لحظاتی هم که شده دل آنها را شاد کنم.
شهاب مظفری نیز در روز آخر این جشنواره به اجرای برنامه پرداخت و در ابتدای کنسرتش گفت: دیدن برخی ویدئوهای سیل و آسیب‌هایی که به زندگی هموطنانم رسیده واقعاً برای من دردناک بود. امیدوارم خدای بزرگ در این شرایط بد حواسش به همه ایرانی‌ها باشد و امشب می‌خواهم از حمایت همه هموطنانم از مردم سیل زده تقدیر کنم و بگویم که واقعاً احساس غرور کردم. ما مردم احساساتی هستیم و همیشه در کنار همیم. کنسرت امشب را به همه آن هموطنانم تقدیم می‌کنم.
جشنواره موسیقی منطقه آزاد چابهار نوروز امسال به مدیریت عبدالرحیم کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در مجموعه «کلاسیک» این منطقه برگزار شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید