معرفی اعضای هیأت انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر  

0
  1. به گزارش خبرگزاري موسيقي فارس به نقل از روابط عمومی سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر، اعضای هیات انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند.

اسامی اعضای هیات انتخاب این جشنواره که طبق آیین‌نامه تدوین شده برای جشنواره انتخاب شدند، بدین شرح است: امیر بکان، رامین بهنا، امیرمهیار تفرشی‌پور، مانی جعفرزاده، بابک چمن‌آرا، کیوان فرزین، آیدین صمیمی‌مفخم، ناصر صفاریان، شهرام صارمی (مدیر اجرایی جشنواره) و شاهین فرهت در مسند دبیر جشنواره و رئیس هیات انتخاب.

این هیات طبق آنچه در آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر آمده است، وظیفه انتخاب گروه‌ها را برای اجرا در این رویداد موسیقایی  برعهده دارند. بخشی از اجراها از  هنرمندان شاخص و فعال موسیقی کشور انتخاب می‌شود، بخش دیگر اجرای هنرمندانی است که از طریق فراخوان درخواست حضور در جشنواره را دارند و هیات انتخاب با بررسی آثار ارسالی تعدادی از هنرمندان متقاضی  برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر را انتخاب می‌کند.

فراخوان رسمی سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر در تاریخ ششم شهریورماه  اعلام شد و علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ ۱۵ آذرماه بر اساس قوانین و مقرارت ذکر شده در سایت جشنواره موسیقی فجر www.fajrmusicfestival.com، درخواست خود را ارائه کنند.

سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری با دبیری شاهین فرهت در تهران برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید